Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet észrevenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni, ha megcsaltak? Milyen vislekedése van a fiúnak utána?

Figyelt kérdés
A páromon észrevettem egy ideje, hogy nem törödik velem.Már nem ölelget, és puszilgat.Persze ezt mind rám terelte,mert hogy én olyan vagyok vele bántom ilyenek. /van benne igazság,nehéz természet vagyok/ Na de tegnap fordult a kocka!Most pár napig szüneteltettük a kapcsolatot, nagyon rossz volt nekem.de azt mondta jobb így ,mert sokat veszekszünk,majd eldöl mi legyen,de ő ezt akarja.És tegnaptól újra ölelget,és simogat, és nagyon jó vele, és neki velem!Mi lehet ennek a nagy változásnak az oka?megcsalhatott, és rájött engem akar?vagy bűntudat?lehet a háttérben egy másik személy?Vagy én voltam az oka a nehéz természetemmel? Igaz eléggé kisajátítom a szabad perceit.Lehet ezért menekül? Hogy veszem észre hogy van egy 3. személy a háttérben?
2010. aug. 23. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne, mindenre az a logikus magyarázat, hogy megcsalt. OMG.
2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkezd hullani a haja, ocsmány gennyes gyulladt hólyagok lesznek a hátán, és lerohad a f&sza :))
2010. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De most ne már!Komolyan kérdem!Nem szeretnék mástól rájönni, hogy mögöttem kever valakivel
2010. aug. 23. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Az expasim is hasonlóan gyanúgy volt, de azzal a külöbséggel, hogy együtt éltünk, és sokszor tovább bent maradt a melóhelyén, sokszor csak éjfélkor jött haza.

Állítólag dolgoznia kellett. Ja persze reggel 8-tól éjfélig. Azt hitte elhiszem.


Ezért egyszer elmentem a munkahelyére, valamikor este 8 után és felcsöngettem kaputelefonon. Ő lejött, aztán zavart fejjel azt mondta, hogy:

- Nem jöhetsz fel, mert ott van a főnökség.

- Menj haza, nemsokára jövök én is.


És mivel tudta hogy sosem nézem meg a mobilját, a hülye nem törölte az sms-eket, aztán egyik éjjel mikor aludt, elkezdtem olvasgatni.


És akkor találtam ilyent, hogy valami csaj írta neki, hogy 4 után találkozunk a szokásos helyen.


Aztán rákérdeztem, hogy ez meg ki, és csak hebegett habogott, hogy á csak egy ismerős, meg semmi.

Így elegem lett és 2 év után kidobtam a francba.


Mondjuk már addigra nem is nagyon szerettem, mert nem is foglalkozott velem, xart rám nagy ívben.

Úgyhogy ennyi volt, kidobtam.


Aztán fél év mulva találkoztam egy másik sráccal, aki rohan haza mindig a melóból, már 4 órakor itthon van, nincsenek kétes ügyei, nem szokott zavarodott pofát vágni sosem, szóval semmi gyanús nem volt még nála, így bízom benne, hogy ő szeret... mert hát érzem is.

2010. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát talán az áll az enyém melett, hogy amint írtam is miattam voltak a veszekedések. Sok a szabadidőm,és elég erős egyéniség vagyok. Ha nyugalom van megoldom, hogy ne legyen az. Erős vérmérsékletü vagyok! ja és eddig mindig együtt voltunk minden nap meló után már együtt voltunk,csak az ő munkatársai isznak nagyon, és mindig csalják,sok esetben nem megy,de sajna hétvégén úrrá lesznek rajta,és elmegy.Ilyenkor kiverem a hepajt,és ezért beduplázza az elmaradásait napban,vagy -pokban.Talán ez a pontos leírás az esetre ami van. Szeretnék arra gondolni, hogy tényleg csak nagyon lekötöm, és levegőre vágyik néha.Mert a haverozást szinte majdnem hogy elvettem tőle.Ő meg elég akaratos,pont mint én.
2010. aug. 23. 13:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz gyanus viselkedései vannak,de én meg nagyon féltékeny tipus vagyok.ja és azt nem mondhatom, hogy hanyagolt,mert a szex minden este meg volt!Most meg hogy kimaradt a 3 nap, szó szerint letepert!
2010. aug. 23. 14:26
 7/9 anonim válasza:
Én semmit sem vettem észre. mMgromlott a kapcsolatunk, szakítottam vele, erre bevallotta, hogy kb egy évvel ezelőtt 2szer megcsalt. Leesett az állam rendesen, mert semmi nem látszott rajta és ha nem mondja sosem jövök rá!:O
2010. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak!de a szex rendben volt mindig?Érezted, és mondta hogy kielégíted 100%-ra?
2010. aug. 23. 16:29
 9/9 anonim válasza:
szerintem is megcsalt, hasonló jelek voltak nálunk is :(
2010. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!