Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa most? Kedves és lesi az örömeim, tegnapelőtt, és még két napig meg lerázott.

Figyelt kérdés
A múlt napokban összevesztem a párommal, és nem akart velem egyáltalán beszélgetni!Minden alkalommal kinyomta a telefonját.ha meg esetleg egyedül volt nem havaerral,kaptam tőle eligazítást, hogy hagyjam egy darabig most gondolkodni,ne hívogassam,mert nem tudja eldönteni mit csináljon velem. Mert előtte elég sokat veszekedtünk,és állítolag besokalt. /elég akaratos vagyok, és kikérdező/De igaz lehet ez?biztos nem az lehet,hogy megcsalt?Én erre gyanakszom,mert tegnap találkoztunk,és mintha kicserélték volna a pár nap alatt!Mert hogy csináljuk azt amit én szeretnék, evel jött,és hova mennék szívesen, na meg a szex, na az nagyon durva jóra sikeredett. Éreztem,hogy neki is nagyon jó volt, jobb mint a napokban.Még emiatt is arra gondolok nője van.Mit tegyek?várjam meg a hetet, és ha hétvégét velem tölti biztos nincs neki,mert eddig lerázott már pár hétvégén, ivásra terelte, hogy iszik, igaz,hogy ivott,na de nem 3 napot iszik az ember.Vagy van olyan is? Nem tudom, de furcsa,mert most meg mintha szerelmes is lenne,mármint belém.Nem értem.Rájött,hogy szeret?Vagy megcsalt, és bűntudata van?De azt sem értem miért csalt meg,ha a szex közöttünk nagyon jó!tényleg tudom, és még 1 éve sem járunk.Meg végülis úgy hétközben a jeleit sem nagyon vettem észre, hogy ilyet tenne,csak mikor hétvégén mindig mikor találkozni akartam vele, már részeg volt, és elmaradt inni!Mi lehetett vele?Tegnap óta meg ölelget, és szeret, puszilgat.Előtte meg mérges volt rám. Talán azért mert most elengedtem veszekedés nélkül?Nem tudom, légyszi segítsetek!
2010. aug. 23. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak kicsi pihenésről volt szó, és nem megcsalásról. Ha nagyon akaratos vagy, akkor hiányzott már neki kicsi szabadság, és inni is ezért iszik. Szerintem próbáld meg kicsit lazábbra venni, ne kérdezd ki, hogy hol járt, mit csinált. Hagyd rá. Sokkal jobban jársz.
2010. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ezen leszek,mert eddig ezt ajánlották.CSak azt nem értem,akkor eddig miért volt bunkó,meg a 3 nap az nem hosszú egy kicsit? Nagyon bizalmatlan vagyok vele :( ezt szeretném valahogy elhagyni! MOndta is az a baj,hogy nem kötöm le magam valamivel, ha nem dolgozm ,ő meg igen,és jár az agya. Akkor ez egy lecke lehetett!Elég brutális volt.
2010. aug. 23. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire bizalmatlan és akaratos! Mert így egyszer el fogod tolni magadtól. Tanulj a hibádból, úgy látszik, hogy ez a 3 nap most segített a párodnak, hogy rájöjjön, kicsit változtatnia kell. Te is változtass, légy kevésbé kikérdező és követelőző. Itt van Nektek egy esély, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, használd ki!
2010. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Basszus, ahogy ezt olvastam, teljesen olyan volt, mintha az elejét én írtam volna. Velünk is ez volt a helyzet. A barátomnak pár nap gondolkodási idő kellett, vagyis még annyi sem. Velünk úgy volt, hogy napokig hanyagolt, amikor hívtam kinyomta ő is. Amikor átjött teljesen ki voltam készülve, látta rajtam hogy mennyire rosszul vagyok, azt mondta, hogy nem szakítani akar, csak idő kell neki. Már aznap este írt, hogy mennyire szeret. Szóval összejöttünk, megint szép és jó volt minden. Most, egy hónappal később ismét kezdődik minden előlről, de már nem fogom neki elnézni, akármit is akar. Nem akarok mégegyszer kikészülni miatta.

Neked azt javaslom, hogy legyél vele együtt, biztos nem csalt meg, csak egy kicsit megijedhetett. De gondolom, ti már idősebbek vagytok, mint mi, mert mi még csak 15/L és 16/F voltunk.

2010. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én majnem a duplája vagyok korban :) Talán nálatok annyi a baj, hogy a fiú túl fiatal még, és fél a kötöttségtől.Még szeretne élni, a barátaival lenni, és sértésnek veszi, hogy akadájozod, mikor vele akarsz lenni, ő meg a barátaival.Hagyj neki teret, nektek tuti lehet ez a bibi. Olyankor próbáld meg lekötni magad barátnőkkel, meg ilyenek! Hidd el akkor majd ha abbahagyod az érdeklődést utána nem tudod majd elzavarni a barátaival.Azért köszi a tanácsot, reménykedem én is ebben, hogy ez lehet,mert a tegnapi találkozásunk után éreztem, hogy szeret, és bán némi részeletet az esetből, é talán megijedt, hogy elveszít, azért lett normális. Nem tudom te milyen természet vagy, de az enyém elég erős. Sokan azt mondják csoda hogy kibírják velem/igaz egy családtagok mondják/ nem tudom!
2010. aug. 23. 14:58
 6/7 anonim válasza:

14:41-es vagyok

Hát most az van, hogy át fog jönni, ha anyám nem lesz itthon. Pont most beszélek vele. Azt mondja, hogy még érez valamit, de már nem azt amit ezelőtt, és ezért jobb ha véget vetünk ennek az egésznek. Akármennyire is rossz, tudom, hogy így lesz a legjobb. De nektek azért nagyon sok blodogságot.:D

2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én akkor nagyon sajnálni fogom, de te még fiatal vagy és megtalálhatod azt aki maximálisan azt adja mit szeretnél, és érdemelsz.Tehát amitől boldog vagy! Egyébként meg bízok még abban is hogy nincs veszve nálatok sem ez még, talán még azért jön mert nem tud nélküled lenni, csak hát férfi,és nem vallja be magának, sem mert büszke :) Én azt ajánlanám nektek, hogy kéne egy kis szünet. ne zárjátok le, hanem cak ne beszéljetek 1 hétig pl. Húúú pont én ajánlom ezt, aki ettől retteg. elég fura helyzet, lehet pont ebből kéne nekem is rádöbbennem a válaszra saját magamnak,de nálunk még megcsalás gyanúja is fenn ál,ami meg rossz. De lehet ez is az én vaklármám. Tehát én még mindig drukkolok nektek, ha még szereted!!!
2010. aug. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!