Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés
Nincs semmi különleges alkalom csak szeretném valamivel meglepni mire hazaér. Mindketten romantikus beállítottságúak vagyunk. Én 21/N Ő 32/F
2010. aug. 23. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kád forró víz, méteres habok, a vízben te, meztelenül...
2010. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Sztem vegyél vissza a divatőrületből, és felejtsd el a nálad tíz évvel idősebb hapsikat. Attól hogy menő a 10 évvel idősebb pasi, én még ugyan úgy lenézlek.


Mellesleg, nem tökmind1 hogy a hapsi pénzéből mit veszel neki? Biztos eltart, el vagy eresztve. Gondolom magasról szarik arra, hogy hogy költöd el a pénzét.

2010. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb mellű barátnővel.
2010. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló annyira aranyos vagy hogy válaszoltál köszönöm!!! Tudod az hogy 10 évvel idősebb az nem azt jelenti hogy eltart!!!!! Nagyon szeretem őt és ha ez nem fér bele a te kis degradált fejedbe akkor így jártál!!!!

Nem értem hogy miért kell a másikat leosztani amikor nem is ismered! Én csak ötletekre voltam kíváncsi ésne a te észosztásodra!!!! Mellesleg a 2 hónapos babánkal vagyok itthon és mivel a még nem gondolom úgy hogy a picit egy teljessen idegen emberre bíznám így tény és való hogy itthon vagyok. Dehát mindenki magából indul ki!!!

2010. aug. 23. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem, tehát a c betűs kisebbségi formulához tartoztok. Akkor bocs, nem szóltam. Go back to India punks
2010. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senki sem kíváncsi ám rád!!!! Amúgy meg nem, nem vagyonk c.....k!
2010. aug. 23. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
csinálj neki fincsa kaját, aztán teperd le. komolyan :)
2010. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :)
2010. aug. 23. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:

én irigykedem (úgymond:) ) az idősebb pasidra :)

de amúgy amiket fentebb írtak jók, az én barátom is nagyjából ezeket szereti, fürdő együtt, vacsora együtt...:) szerintem bárminek örül majd, ha közös élmény:)

2010. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!