Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki azt mondta nekem, amikor megkérdeztem, hogy nem érdeklem. Nagyon kivoltam/vagyok :\. Nem is írtam azóta rá, se ő rám. Viszont nemrég meg rámírt,2× is. Ezt nem értem. Most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Mert, hogy ha tudja, hogy szeretem, akkor nem hinném, hogy lenne annyira szemét, hogy rámír, miközben őt meg nem érdeklem, ha csak nem gondolta meg magát...viszont ő ennek semmi jelét nem mutatta, csak sima általános dolgokról beszéltünk...:\

tudom, hogy hülye kérdés, de légyszi normális válaszokat írjatok :) köszi előre is :)


2010. aug. 23. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nálad maradt a zoknija...nézz körbe valahol az ágy alatt lesz
2010. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. aug. 23. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen... másodállásban párterapeuta vagyok
2010. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fasza
2010. aug. 23. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:

dettó ugyanez van velem is.:O

kiváncsi vagyok a válaszokra

2010. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először is, hogy írt rád? A lábadra, levélben vagy email, sms? Nem értem.. na mind egy a lényeg az, hogy mit írt "rád", de ezt persze kihagytad. Most mit kérsz tőlünk, hogy találjuk ki, hogy mit írt neked 2 alkalommal? Vagy van-e valami szimbolikus jelentése annak, hogy "rád" írt kétszer? Vagy beszéljek a gyerekkel négyszemközt?
2010. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát msn-en bmeg! és azt, hogy mizujs...-.- mondom, tök általános dolgokról beszéltünk utána...
2010. aug. 23. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy mizujs...hogy nem tudtam kitalálni a több millió magyar szó közül. Amúgy azért hagyott el, egy $#& vagy aki lány létére káromkodik... kinek kell egy ilyen nő?
2010. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom rendesen feltoltak idegre a válaszolók:DDDDDDDDD


Ne idegeskedj...a sráccal hagyd alakulni a dolgokat és majd elválik mi lesz belőle...vagy kérdezz rá a fiútól, ha már volt bátorságod szerelmet vallani neki most legyen bátorságod megkérdezni tőle,hogy ezt most akkor hogy gondolja.

2010. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretné, ha barátok maradnátok annak ellenére, hogy nem tetszel neki. A te döntésed, hogy ebben partner leszel-e vagy sem. De szerintem mondd meg neki, hogy neked így nem megy (mert nem fog) töröld, tiltsd, felejts!

És ami a legfontosabb, ne idegesítsd magad emiatt, lesz még 1000 másik, akit majd érdekelsz ;)

16L

2010. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!