Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vehetném rá? Belemenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá? Belemenne?

Figyelt kérdés
A barátommal mostanában elég rosszul alakulnak a dolgaink de szeretem Az egyik barátja felfigyelt rám és én is rá. Rávehetném hogy esetleg legyen köztünk alkalmanként valami? és ha igen akkor hogyan? Bele menne szerintetek?
2010. aug. 23. 04:54
 1/8 anonim ***** válasza:
k.rva vagy.
2010. aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Alkalmanként? Szerintem ne kínozd szegény srácot...
2010. aug. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fordítva hogy esne? Örülnél, ha a barátod a legjobb barátnőddel hancúrozna a hátad mögött? Ha igen, akkor hajrá.
2010. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gratulálok. azt javaslom hogy menj el egy benzinkúthoz a pisztoly végére tegyél zuhanyrózsát, ZUHANYOZZ LE aztán szivj el egy cigit....


Szerinted a barátod mit érezne ha megtudná, neked hogy esne????

2010. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah és mellesleg, nem szereted. ha ilyenek megfordulnak a fejedben..
2010. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Captain Frájer ***** válasza:
Megkérdezed. Ha nem-el válaszol, akkor kikötözöd és tűsarkúval a péniszére lépsz, majd újra megkérdezed. Ezt addig folytatod, míg igent nem mond...Ha már ennyire szereted, h másokra vágysz.
2010. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindketten menjetek el egy kaszinóba, és kérjétek meg a bennfentest, hogy játszhassatok az orosz ruletten. A srác barátja nem kevésbé érdemli meg az orosz rulettet, mint te.
2010. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha az én haverom b.nője ilyet mondana nekem, hogy néha dugjunk egyet, én azonnal szólnék a havernak, hogy tegyen lapátra... Ennél szemetebb dolog nincs a világon! Ha igazi barát elküld téged melegebb éghajlatra!

Tegyél le róla, inkább szakíts a pasiddal!

2010. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!