Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők benneteket használt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők benneteket használt már ki pasi?

Figyelt kérdés
Akit igen milyen módszerekkel?

#pénz#pasik#érdek#számitok
2021. ápr. 30. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Persze, mikor nagyon szar passzban voltam és negatív spirálban tengettem az életem.

Manipulált, elhitette hogy ő szeret meg együtt milyen jó lesz, aztán testileg lelkileg kihasznált mindenféle beteg dologra.

Aztán én helyrejöttem tőle függetlenül, és utána még egy ideig együtt voltunk, de már leszartam igazából, készültem az elengedésére. Ő meg akkor kezdett igazából belémszeretni, de megszívta mert közben megismerkedtem mással és kukáztam csórikámat :D életem legjobb döntése volt.

2021. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem látok bele mindenkinek a szívébe, hogy miféle hátsó szándékai lettek volna, vagy mit tett nem őszintén, amit ha tudnék, esetleg másképp gondolnám, érezném, de én nem éreztem magam soha kihasználva.

Mire gondolsz konkrétan?

Nem adott vissza kölcsönt vagy ilyesmi?

2021. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyagilag, testileg esetleg lelkileg vagy bár hogyan más hogyan. Szóval csajok veletek tettek már ilyet a pasik vagy nem jártatok még igy?
2021. ápr. 30. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ezeket észreveszi az ember és időben kiszáll.
2021. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére nem.
2021. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, sajnos volt olyan, akinek nem jelentettem semmit, csak szexet akart. De ezt azért hamar észre lehet venni. A mai világban már nem találkozgatnak az emberek évekig az első szex előtt, de azért általában feltételeztem, hogy nem alkalmi kapcsolatot kerestek a fiúk, akikkel randiztam. De volt olyan, aki azt mondta, hogy nem ígért nekem semmit, mégis miért vagyok én kiakadva. Nem is értettem, találkozgatunk, jól érezzük magunkat, 4.5- randin lefekszünk egymással, nyilván ez még nem szerelem, de azért bárkivel nem bújok ágyba. Elég szarul esett, hogy ő meg azt gondolta, hogy csak szexpartnerek vagyunk. Valahogy ezt illett volna előbb letisztázni.

Vagy mire gondolsz? Anyagilag nem használt ki senki, azt nem hagytam volna. Érzelmileg szerintem már mindenkivel előfordult.

2021. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!