Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác tetszik és egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác tetszik és egy másik piszkált ő megvédett! Mért?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon cuki srác aki tetszik nekem és én is neki és nemrégen egy társaságba keveredtünk nem tom h h mivel a barátaim nem tudják h mi sokszor találkoztunk! Na szóval akkor egy srác elkezdett piszkálni megakart csókolni és az a fiú akivel alakulóba van odajött és elvitt onnan, miközben azt mondta a srácnak h szállj le, de gyorsan! Ez mit jelent? Szerelmes belém vagy csak azért védett mert ő vele is talizom és rossz a férfiúi becsületének:D?
2010. aug. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha látta rajtad hogy, nem tetszik neked, hogy a másik srác meg a akar csókolni, akkor lehet hogy csak lovagiasságból. De ha pedig csak úgy oda ment és elvitt, pedig te nem adtál rá jelet, akkor biztos hogy érez valamit.
2010. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok sürgős!!!!!!!!
2010. aug. 22. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy szerelmes-e, azt ennyiből mi, kívülállók nem tudjuk megmondani. Egyébként meg szerintem ez a minimum, ami elvárható ilyen helyzetben. Én is megtenném egy lányért, még akkor is, ha esetleg nem ismerem, de látom, hogy a másik erőszakoskodik vele.
2010. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! am nem erről van szó mert a srácot letudtam volna koptatni hanem arról h én nem láttam h ott áll előttem ez a smárolós srác:) (bocs a névért) hanem azután miután megfordultam vettem észre! utána miután elvitt ...csókolózás lett a vége... kiabálás után
2010. aug. 22. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
hát akkor ha kiabálás után smároltatok akkor ott dúl a láw. Ha tetszik akkor most csapj le rá, harc nélkül megadja magát hidd el ;)
2010. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt fogom tenni!:D
2010. aug. 22. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudodd te!:)) Dúl a LOW!
2012. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!