Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme bármit is tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme bármit is tennem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és beleszerettem egy 29 éves pasiba. Mikor megismerkedtünk még volt barátom, az ő egyik legjobb barátja. Ennek ellenére bevallotta, h belémeszeretett. Én akkor még nem akartam tőle semmit, akkor még jártam valakivel, meg idősebb is jóval és minden barátom azt tanácsolta, hogy inkább koptassam le. De nem tudtam-nem akartam. Sokat találkoztunk suli után, máskor nem tudtunk, mert a szüleim nem sok helyre engednek el. Szóval beleszerettem, 1 hónapig jártunk...csak nagyon nehezen tudtunk találkozni. Apám meglátta, hogy hívott nekem, kikerdézett róla, azt nem mondtam,h járunk csak,h 1 barát, de még igy is eltiltott tőle. Vele meg elbeszélgetett telefonon, ami után inkább szakítottunk. Megismerkedett 1 lánnyal, én meg próbáltam elfelejteni. De ugyanúgy hívott, becézett, mondta, h még szeret és nem akarja, h ez elmúljon és ha majd suli lesz akk többet találkozhatunk és majd meglátjuk. De összes barátom, mindenki szerint mostmár hagynom kéne az egészet, és elfelejteni, de szeretem még és nem tudom mit csináljak. Adjatok bármien talácsot :P
2010. aug. 22. 19:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a család dolog mind2re...folyton azt beszélte, h megtalálta azt akivel bármit el tud képzelni, h végre osszejohet valami és sose hagy el....az apás dolgot meg hát...o akarta h elmondjam neki...mert, h nem akarja se átverni, se igy nem oszintén lenni, de én nem mertem
2010. aug. 22. 21:35
 12/15 A kérdező kommentje:
hát igen ez télleg joo proba lenne :)):P nm tudom h igy reagálna e...
2010. aug. 22. 21:38
 13/15 A kérdező kommentje:
de akk szerintetek hagyjam a fenébe ez azt jelenti? v legyen ami lesz? :P
2010. aug. 22. 21:50
 14/15 anonim ***** válasza:
keress korodhoz illő srácot. talán 2-3 évvel idősebbet. hidd el, ők is alkalmasak arra, hogy beléjük szeress.
2010. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) nekem ugy tunik ez a keresztem...elozo 7 évvel volt oregebb...kovetkezo meg 12 vel :P lehet télleg jobb lenne kivételesen 1 fiatalabb tőlük
2010. aug. 22. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!