Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a kapcsolatunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a kapcsolatunk. Nem tudom hogyan alkalmazkodjak hozzá, és hogy énis hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal,18 évesek vagyunk.A kapcsolatunkat mindenki mindig csodálta,hogy mikkel meglepjük egymást.Csak hétvégén tudunk találkozni.Az első évben csak együtt jártunk bulizni,minden hétvégét együttöltöttünk,illetve minden szabadidőnket.Ám a második évtől a barátomnál jött ez a kamaszkor,és azóta szinte csak külön bulizunk,egyre fontosabbak neki a haverok,ami valahol nem baj,mert végre nem csak velem van mindig,de nekem nagyon nehéz hozzászoknom.Ez miatt sokat is veszekedtünk az utóbbi időben,aminek a rovására egy bulin sokat ivott és megcsókolt egy másik lányt.Kibékültünk,próbálom jobban elengedni a többiekkel,de most még a bizalmam is meginogott azért,és így rossz érzés,hogy egy egy alkalommal lemond egy szombatot hogy bulizzon.. Nem tudom mit tegyek,mert tudom,énis hibás vagyok..
2010. aug. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem szép, hogy belátod a hibád. mennyi pár hajlamos csak egymásnak élni, elfeledni a külvilágot... neee :)
2010. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,igen..és elfelejtik a barátaikat..Mi is ezt tettük az első évben.Csak most nagyon nehéz elszokni attól hogy egymás nyakán lógunk.Pedig már több mint fél éve tart ez az állapot.És néha rámjön a hiszti,amiből elege van.Pedig tudom jól,hogy ez a helyes.De nehéz hozzászokni nagyon.
2010. aug. 22. 18:49
 3/4 anonim válasza:
Ez itt az 1111111. kérdés :)
2013. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2013. szept. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!