Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvette tőlem a legfontosabbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvette tőlem a legfontosabbat ezért énis elveszem tőle?

Figyelt kérdés

A lány elvette tőlem azt a fiút akit mindenkinél jobban szerettem életemben először.1 hét ismerettség után összejöttek.De ennek a lánynak egy mosolyt sem lehet látni soha az arcán.Ha enyém lehetne a srác,akkor 2centivel a föld felett járnék és folyton hatalmas mosoly lenne az arcomon mert tudom hogy Ő az enyém...


Mostanában azt vettem észre,hogy ott ártok neki ahol tudok...a barátnői kapcsolatát "teszem tönkre".Bár ez túlzás,mert szerintem egy tökéletes kapcsolatot nem lehet tönkretenni,szal ígyis úgyis rezeg már ott a léc ha én bele tudok rondítani.

Mert látom,hogy őt is hogy felidegesíti,ha a barátnői cirkuszolnak miattam.

Tudom,hogy nagyon rossz vagyok emaitt...tengap egy 4éves kapcsolatnak lett vége.A srác szakított a lánnyal és velem akar lenni.De én nem ígértem semmit.Nekem ez csak játék volt.


Pedig én alapjába véve nem egy ilyen lány vagyok.És azt hittem már túl vagyok azon a srácon...de ezek szerint még mindig nem?

annyira rosszul érzem magam emiatt,h nem tudok tovább lépni :( :/


20L


2010. aug. 22. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nevekben beszélj mert egy szót nem értek. legyen:

gábor

tibi

laci

réka

sanyi

fanni

rakd össze érthetőre ezekből a nevekből légyszi mert érdekelne

2010. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hát ez nagy k*ség amit művelsz!

a csaj bnői mit ártottak neked,h ilyeneket csinálsz?

azzal meg kár nyugtatnod magad,h egy tökéletes kapcsolatba nem lehet belerondítani,ezért te ártatlan vagy.ez önálltatás.ha utálod a csajt,akkor ne a bnőit szivasd,hanem őt,ha már mindenképpen ki akarod élni magad.

és szerintem azért nem bírod elfelejteni ezt az egészet mert a büszkeséged sérült,amikor nem téged választott a srác,hanem a csajt és ezért csinálod ezt.de ezzel inkább csak lejáratod magad,h mások kapcsolatait (akik nem tehetnek semmiről) teszed tönkre,csakhogy növeld az egodat-_-

2010. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó :w
2010. aug. 22. 17:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy hülye paraszt vagy. A csaj barátainak a kapcsolatát teszed tönkre, és szerinted ez egy JÁTÉK? Hát normális vagy te? Az ilyenek úgy fel tudnak húzni. Menny, és lődd le magad. Megérdemled. Magadra haragudjál, ne a pasira vagy a csajra. Mert te cseszted el. ÉS nem merd azt írni, hogy nincs igazam, mert igenis az van.
2010. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el nekem, hogy abban mi volt neked olyan jó, hogy tönkretetted a csaj barátnőjének a kapcsolatát? Ártott ő neked valamit is? Mert nem hiszem. Amúgy mióta van együtt a "szerelmed" meg az a csaj, hogy még mindig nem tetted túl magad rajta? Meg mért nem keresel valaki mást, lehet találnál jobbat is, ha nem a gonoszkodáson járna az eszed. De ezzel nem csak mások életét teszed tönkre, hanem a sajátodat is, mert ha még most nem is, de később biztosan lelkiismeret furdalásod lesz, gondolj már bele !4! éves kapcsolatot tettél tönkre játékból. Nekem 5 éves kapcsolatom van, a barátommal nagyon szeretjük egymást, rengeteg közös élmény köt össze minket és ha egy ilyen rohadt kis csitri miatt (ne haragudj de az vagy) tönkre menne a kapcsolatom, hát biztos, hogy idegroncs lennék. Gondolj már bele mit érez most az a szerencsétlen lány? Én a helyedbe bocsánatot kérnék tőlük és megpróbálnám helyrehozni a hibámat. Hogy lehetsz ilyen éretlen és meggondolatlan 20 éves fejjel? Nem értem. 19/L
2010. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ez már kicsitt beteges, ha elvette akkor az nem az ő hibája hisz nem hiszem,hogy a hapsit lekötöte és elvonszolta magával mellőled...nem kellettél a haősinak ezért tudta simán lenyúlni és nehogy azt gondold,hogy ha váge is lesz a hapsi összejön veled...kinek kell egz ilyen megszállott beteges csaj? a tag tuti tud mindenről és imnőonál neki h futsz utána de semmibe is vesz épp ezért...egz ferfinak az kell,hogz ő tudja leteperni a csajt nem az,hogz gz csaj loholjon utána..egz ilyen loholos kell pl arra ha nincs mas legyen kivel szexelni és ennyi...
2010. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon alantas, amit művelsz.

A volt barátom csinálja ezt mióta nekem lett szerelmem (fél éve nem vagyunk együtt!), folyton hívogat, hogy milyen sz*r voltam az ágyban, meg amúgy is mekkora tévedés vagyokén az ő életében, meg lehord mindennek a barátai előtt, akik közül nekem nem egy fontos személy...

A párom csak annyit mond rá, hogy mérhetetlenül infantilis. Hát igen, te is az vagy.

A srác nem is volt a tiéd, önhibádból, szóval max. magadra haragudhadsz, és ha igazán szeretted volna, akkor valahol még örülnél is neki, hogy végre jól érzi magát. Ez az igazi szerelem.

Ez amit te itt leírtál csak egy ovis homokozó, körte meg alma formákkal. :/ Légy a korodhoz méltó!

2010. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Orálkulum ***** válasza:
100%
azért vagy extrém szánalom, mert a srác igazából nem érzett irántad semmi komolyat, mi sem jobb tanúbizonysága ennek, mint hogy 1 hét múlva már képes volt összejönni egy másik csajjal. a te analógiáddal élve: "ha egy hét után felszedett egy másik nőt, akkor amúgy is rezgett a léc". és te egy ilyen miatt süllyedsz a legmélyebb mélységekbe, gratulálok :))) szép jövő vár rád is, meg azokra is, akik az utadba kerülnek. kérlek, add meg az elérhetőséged, hogy véletlenül se hívjalak fel :))
2010. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most az a baj, hogy g*ci vagy? Ezt én is tudom és te is. Majd egyszer vissza fogsz kapni mindent az élettől. Vagy meghalsz vagy megbénulsz egy autóbalesetben, vagy magányosan és csövesen fogsz meghalni tudva, hogy senki nem szeret. Majd eldől.


Az a konkrét bajod, hogy nem tudsz túllépni azon a srácon, pedig olyan egyszerű.

2010. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!