Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvette tőlem a legfontosabbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvette tőlem a legfontosabbat ezért énis elveszem tőle?

Figyelt kérdés

A lány elvette tőlem azt a fiút akit mindenkinél jobban szerettem életemben először.1 hét ismerettség után összejöttek.De ennek a lánynak egy mosolyt sem lehet látni soha az arcán.Ha enyém lehetne a srác,akkor 2centivel a föld felett járnék és folyton hatalmas mosoly lenne az arcomon mert tudom hogy Ő az enyém...


Mostanában azt vettem észre,hogy ott ártok neki ahol tudok...a barátnői kapcsolatát "teszem tönkre".Bár ez túlzás,mert szerintem egy tökéletes kapcsolatot nem lehet tönkretenni,szal ígyis úgyis rezeg már ott a léc ha én bele tudok rondítani.

Mert látom,hogy őt is hogy felidegesíti,ha a barátnői cirkuszolnak miattam.

Tudom,hogy nagyon rossz vagyok emaitt...tengap egy 4éves kapcsolatnak lett vége.A srác szakított a lánnyal és velem akar lenni.De én nem ígértem semmit.Nekem ez csak játék volt.


Pedig én alapjába véve nem egy ilyen lány vagyok.És azt hittem már túl vagyok azon a srácon...de ezek szerint még mindig nem?

annyira rosszul érzem magam emiatt,h nem tudok tovább lépni :( :/


20L


2010. aug. 22. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
4éves kapcsolatnak vetettél véget csak úgy "játékből" na menj el te a ....-ba
2010. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy vette el tőled?
2010. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha jól értem,nem volt a tiéd,tehát nem vette el tőled,elsőnek meg igaza van
2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem. A csaj haveri körét verted szét, vagy a srác kapcsolatait szabotáltad folyton?


Mondjuk mind1, egyik sem ártatlan játék. 20 évesen ennél már érettebbnek kéne lenned.

2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nemtudom hogy vette el :(

egyszer összekaptunk valamin a sráccal és én nem akartam veszekedni ezért inkább otthagytam és eljöttem tőle.de egy szóval nem mondtam h többé nem akarom látni vagy bármi.csak eljöttem.keresett,írt aznap de én semmire se válaszoltam mert mérges voltam és tényleg nem akartam vitázni.

Másnap mikor kerestem Őt,tök közömbös volt.Utána 1 hétig nem beszéltünk.Következő szombaton meg láttam őt fent a városban és már ezzel a lánnyal járt :w


Jójó persze lehet mondani h a srácra kellene haragudjak nem a csajra....és igaz is,de nem megy :/

2010. aug. 22. 17:11
 6/19 A kérdező kommentje:

nem a srác kapcsolatait szabotáltam.Mert ő már jóideje együtt van ezzel a csajjal.Csak közben már 4x szakítottak (nem miattam) de ilyenkor a srác mindig hozzám jött vissza és velem vitázott utána a lány is,hogy én "csalogattam el".

Pedig én megszakítottam vele minden kapcsolatomat.

Ő talál mindig új utakat hozzám

2010. aug. 22. 17:13
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem a csaj vette el tőled a csávót. Te szartad le aztán ezért ment máshoz
2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A srácon nem vagy túl. Hogy lehet egy 4 éves kapcsolatot tönkretenni? Ennyi erővel bárki bárkinek a kapcsolatát 1 perc alatt megsemmisítheti. Akkor ott nem volt minden OK. Tudom milyen érzés. Minden pillanatban azon gondolkodsz, hogy árthatnál neki. És is így vagyok vele, de képtelen vagyok lépni, csak gondolatban gonoszkodom. Egyetlenegy dolog segít, ha vele vagy nélküle boldogabb tudsz lenni, mint amikor együtt voltatok. Az összes többi csak ideiglenesen köt le (más rövid kapcsolat, munka, sport, buli, barátok).
2010. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Jójó persze lehet mondani h a srácra kellene haragudjak nem a csajra....és igaz is,de nem megy :/"


Nem, nem a srácra kéne haragudnod, hanem senkire. Szakított veled, túl kéne tenned magad rajta, ellenben Te 4 évig azon voltál, hogy hogy szedd Őket szét, ha jól értem.

2010. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy szar vagy.

Remélem jópáran átbasznak még az életben.

2010. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!