Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok? A boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? A boldogtalanságot (párkapcsolat), de anyagi jólétban vagy a boldogságot, de nélkülözve?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
boldogságot.
2010. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
boldogság
2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én az elsőben vagyok

boldogtalan, de legalább nem éhezem

mert éhezve sem biztos, hogy boldog lennék egyedül.

2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem biztos h éhezni kell a nélkülözés alatt. Lehet úgy is élni, h a szükséges dolgok megvannak, de többre nem telik, mégis boldog az illető...

és lehet úgy is h akármelyik üzletbe bemegy, megtud venni magának bármit, és boldogtalan, mert nincsen normális párkapcsolata

2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
párkapcs nélkül szerintem csak akkor tud boldog lenni vki, ha vannak barátai
2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ez igaz.

engem pl az emberek csak kihasználnak, mindenbe én vagyok a rossz, barátaim nincsenek, kimagasló tehetségem sincs, párkapcsolataim eddig mind kudarcba fulladtak, dög unalom az életem, pedig nem vagyok egyáltalán rossz ember...

viszont meg tudok venni magamnak bármit (nem méregdrága ruhákra meg dolgokra kell gondolni)

Szóval szívesen adnám ezeket a boldogságért..

2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kedves előző

én UGYANEZ vagyok!kivéve a vásárlási szokásokat

és szenvedek így egy párkapcs-ban

csupán, mert ha ez nem lenne, csak otthon ülnék egyedül.

nincs egy barátom sem. senki.

én meg a barátomat cserélném le barátokra

2010. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha a boldogság is párkapcsolatban lenne, de lényegesen rosszabb anyagi körülmények között, mint az elsővel?
2010. aug. 22. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a boldogság. Pénzed lehet, de boldogságot nem lehet venni.Egyszer engem is mellőztek a pénz miatt, és azóta is bántja az illetőt.
2010. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Mivel nem akarok párkapcsolatot, csak jólétet. Szóval a kemény munkát választom, EGYEDÜL.
2010. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!