Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőtartó asszonyok mesélje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőtartó asszonyok meséljetek?

Figyelt kérdés
Nekem is van, pár hónapja.Ne az elíélést írjátok le, hanem azok írjanak akik épp ilyen szituban vannak, h válni egyenlőre nem lehet,de a szerető meg kell, és én szerelmes is vagyok belé!Íjátok le nálatok hány találkozás van, h tartjáok a kapcsolatot, h nem derül ki a viszony, milyen alibijeitek vannak.
2010. aug. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Válni nem lehet de ugyebár baszni kell :D
2010. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a férjed/párod dolgozik. Na akkor a legbiztosabb hogy nem buktok le. (kivéve ha közös ismerőssel futtok össze). Akkor is megoldható ha a párod épp nem dolgozik, viszont akkor ajánlok egy olyan barátnőd aki tud a viszonyról és 100%--ig megbízhatsz benne. Ha egy ilyen ember falaz, nem lehet gond.

Ha esetleg még éjszaka is a szeretőddel akarsz lenni, akkor is tökéletes alibi egy barátnő vagy esetleg nem olyan messze lakó, de vidéki rokonok "látogatása"

Hirtelen már nem jut eszembe, de ha igen írok még. Mindenesetre nekem ezek mind bejöttek és soha nem buktam le.

2010. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia drágám.:)
2010. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok, a szerető.

Mi is általában akkor találkozunk, mikor a párja dolgozik.

Vagy közvetlen amikor végez a munkával. Én nem javaslom egy 3. személy bevonását. Veszélyes lehet. Jó alibi még a külföldi kiküldetés, csapatépítő tréning, késő du-i meeting stb

2010. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!