Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle! Nem tudom, mit csináljak. Szeretem, de néha nem tudom elviselni, ha velem van, és néha azt nem, hogy nincs. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Nekem ő az első kapcsolatom, de minden téren. Ő 22, és több mint 4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben szinte egy rossz szó sem volt köztünk, tökéletes kapcsolat volt, már majdnem hogy a veszekedés hiányzott belőle. Én is engedtem gyakran, ő is engedett gyakran, így nem is volt min összekapnunk. Aztán elkezdődtek a bajok. Két és fél év után egy haverja miatt szakítottunk, aki olyanokat mondott neki, hogy én falun, ahol lakom, már mindenkit kipróbáltam a háta mögött, kérdezzen meg nyugodtan bárkit. Mivel a gyereknek volt egy két beépített embere a faluban, ők is azt mondták, ami nem igaz. Így hát vége lett. Akkor egy hónapig külön voltunk, míg nem fény derült erre az egészre, és bocsánatot nem kért. Mivel nem bízott bennem, az fájt, így nem azonnal fogadtam vissza. Kibékülésünk után minden megint nagyon jó volt. Most egy olyan fél éve van, hogy még az élő fába is beleköt. Bármit csinálok, soha nem jó. Mivel én heves vérmérsékletű vagyok, és ő is, így veszekedések mellett kicsit nehezebb. Volt már olyan nap, amikor reggel szakítottunk, délután kibékültünk, estére meg megint szakítottunk. Már annyira nem nagy az egyet értés köztünk, de tudom, hogy szeret, és tudom, hogy nagyon szeretem. Viszont se vele, se nélküle...Elviselhetetlen ha velem van, és iszonyatosan rossz, amikor nincs...Nem tudom, mit csinálhatnék, de már nagyon rossz így!
2010. aug. 22. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva :D vagyis fura... mert igen vannak ilyen barátok és elbizonytalanitják a párokat de nem kell foglalkozni de a barátod bele lépett a csapdába (ha igazad van) na szal ezt meg kell beszélnetek egymással vagy szakitsatok ez a két választás van mond neki elég a veszekedésből vagy nem bírom tovább de amugy nem kell legaragni az első kapcsolatnál még ha annyira is szereted
2010. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem tudod elviselni hogy veled van (akkor az állandó)

és ha néha nem tudod hogy nincs veled (akkor az nem állandó)

ha állandóán nem akarod elviselni akkor legyél vele..

2010. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádsz szenvedni az a helyzet. Félsz új pasival leállni ismerkedni? Miért vagy még mindig olyan kapcsolatba ahol körülbelül egy nulla vagy? Ha azt mondanám ismerkedj meg egy komoly hozzá értő pasival: röhögnél.



20/F

2010. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem imádok szenvedni, csak szeretem, ennyi az egész...

Ha nem éreznék iránta semmit, akkor már régen nem lennék vele...És nyilván ha szakítás lenne belőle, se most lenne az hogy én másokkal ismerkedjek...

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 22. 16:00
 5/5 anonim válasza:
Szerintem már csak megszokásból vagytok együtt..
2010. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!