Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet érteni a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet érteni a szerelemben a múlt hibáira a jótékony feledés homályat tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok..épp olvastam egy sztorit,és itt ez volt leirva hogy a mult hibaira jotekony homályt boritani..valaki ki tudná nekem ezt fejteni???? Vagy ezt hogyen lehet elérni???
2010. aug. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit:|
2010. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi az hogy semmit,ha biztosan valamit jelent ez !!
2010. aug. 22. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ne hánytorgasd fel a korábban elkövetett hibákat, mert az megmérgezi a kapcsolatodat. Felejtsd el őket, lépj túl rajta. Ha nem tudsz, akkor megbocsátani sem tudsz igazán.
2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szoval arról van szo hogy amit elkövettem ,legközelebb nem követhetem el ?? mert most azon vagyok hogy vissza szerezzem az exemet... mindent megteszek ezért.. Szoval a hibakat nem szabad elköveteni,es nem szabad roluk beszelni..
2010. aug. 22. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

14:21es vagyok

Amennyiben az exed követett el hibát, át kell beszélnetek a dolgot és túl kell rajta lépned. Soha többet ne hozd fel a régi sérelmeidet, ha valóban megbocsátottál.


Ha viszont te hibáztál, abban az esetben az exednek kellene ezt csinálni. És igen, nem követjük el kétszer ugyanazt a hibát (jó esetben), mert az okos a más kárán tanul, az ostoba a sajátján sem. Az átbeszélés itt is fontos lépés.

2010. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,én nem is hozom neki fel a régi sérelmeket... arról van itt a szó hogy most mosoly szünet van köztünk,szakítottunk de majdnem minden 3 nap beszelünk telefonon... szoval nem tudom hogy mit is csináljak ezzel... de nem hozom neki fel ezeket a sérelmeket az is biztos..
2010. aug. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!