Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a probléma azzal, ha egy nő negyvenötévesen új életet kezd?

Figyelt kérdés

Egy éve léptem ki egy hosszú elhidegüléses képmutató házasságból. Minden szinten újra kezdtem. Visszajöttem Pestre, lakást béreltem, munkát szereztem...


Új emberi kapcsolatokat létesítettem, és szeretnék létesíteni... Lefogytam negyven kilót, változtattam mindenen. Újra élek! Most jutottam el arra a pontra, hogy a magán életemen is változtassak! De sajnos ma mindenkitől azt kapom, hogy ez már túl késő! És egy igazi normális párkapcsolatra ne is vággyak! Ezt nem értem! Miért?


2010. aug. 22. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal. Talán azért mondják ezt, mert ők nem lennének elég bártak eldobni a stabil családi hátteret (akár képmutató, akár nem), azért, hogy végre éljenek és jó legyen nekik...

Egyik ismerősöm negyvenhét éves, huszonöt év házasság után döntött úgy, hogy neki ebből elege van (bizonyos okok miatt), nem bírja tovább, elvált. Kivirult, megújult, összejött egy nála jóval fiatalabb férfival, de jól elvannak, elég régóta.

Szóval nincs ezzel semmi gond, élj.

2010. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyám is ugyanilyen.

Mindenki megérdemli, hogy szeressék.

Találsz még valami jóképű, elvált apukát.

Sok szerencsét!


26/N

2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetne új életet kezdeni, miért ne lehetne? az nem korfüggő, a szex sem az!
2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sosem késő....aki ezt mondja neked, az csak irigy, amiért te még mindig bizakodsz és mertél változtatni az életeden...most mi értelme lett volna halálodig vegetálni, amikor még annyit élhetsz? én is épp most döntöttem úgy, hogy változtatok, és rám is irigyek emiatt...21 éves vagyok,mégis megkapom sokmindenkitől,hogy már nem most kellene elkezdeni élni,hanem már munkát,családot kellene szereznem, de tojok rájuk...had robotoljanak csak szürke kis monoton életükben és panaszkodjanak,hogy nekik milyen rossz... meg is érdemli, aki nem mer változtatni és aki nem veszi a kezébe a saját életét...


21/L

2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért hallgatod ezt, mert irigyek a környezetedben lévők. Ők is változtatnának, csak nem mernenk. Gyávák! Ne hagyd Magad eltéríteni, aki ennyit küzdött, az biztosan révbe ér. Járj társaságba, sok korodbeli vágyik egy normális társra! "Ha szerelem nélkül mész végig az úton, nem is éltél."
2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire,csak magadra.Irígyek,hogy Neked sikerülhet,ők meg gyávák.A legjobb korban vagy.Sok sikert kívánok.
2010. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,45 évesen,egy képmutató házzasság után én biztos hogy nem vágynék új kapcsolatra.Annyi nőt próbálnék megbas*ni amennyit csak tudok,nem kötelezném le magam senki mellett,főleg hogy elpazaroltam több éet valaki mellett.Ez lehet hogy nőknél másképp működik,de a lényeg az hogy a francnak lenne kedve új kapcsolatba belekezdeni.Szexkapcsolatba még inkább!
2010. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!