Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történet, megpróbálom röviden leírni.

4 csaj van, A: 1év ismerkedtem meg, sokszor fent voltam nála, lefeküdtünk, igazából nem akarok komolyabbat tőle. B: régóta ismerem, lefeküdtem vele, ő is komolyat akar, de nekem nincs kedvem hozzá. C: gimis ismerősöm, még semmi nem volt köztünk, de minden közös ismerősünk azt mondja belém van zúgva.. D: 1 éve ismerem, nagyon jó csaj, 3 x jártunk.


A héten találkoztam A val, elköltözik , rengetegszer említette, hogy nem lát többet, én sem őt, kérdezte nem is érzek emiatt semmit? mondtam nem. lehet bunkó voltam. de nem volt kedvem lefeküdni vele, lehet azért kérdezte el ennyiszer h nem e érzek valamit?,

B nem hagy békén, nem érti meg h nem akarok tőle semmit.

C elég sok félreérthető üzenetet ír, idézetek stb..

a legnagyobb probléma, hogy nem akarom hogy d ezeket megtudja.. mit csináljak?

21F


2010. aug. 22. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

D-nél miért szakítottatok?

ha érez még irántad meg te is iránta (nem csak ilyen gyerekszerelemről beszélek meg nem is fellángolásról)

akkor beszéljétek meg ha tudjátok.

B békén hagy ha lesz barátnőd és nem fog érdekelni téged.


viszont ha engem kérdezel A,B,C közül választanék aszerint hogy milyenek kinézetre illetve viselkedésre és mennyire tudunk beszélgetni, mennyire vonz...

2010. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A) feküdj le vele, mert ezt akarja

B) feküdj le vele, mert Emo-s és szereti ha hülyére veszik

C) feküdj le vele, és utána mond neki hogy egy érzelmi analfabéta vagy és neked ő nem jelent semmit ezen az egy éjszakán kívül.

D) összejönnék vele!!

Én is voltam hasonló helyzetben csak nekünk egy volt ahaveri körünk és pár ismeretlen nőn meg 3 barátnője is megvolt.... szóval mi nem jöttünk össze :D de ha nem derülnek ki a dolgok nincs semmi gond


22/F

2010. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
D nél, igazából, azt hittem nem szeretem. aztán lassan rájött, és most újra találkozgatunk.
2010. aug. 22. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
szemétláda vagy
2010. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szar vagyok matekból. :S
2010. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szemétláda... mind a négy csajt hülyíti egyszerre?

azért ír ide hogy villogjon? nem, csak azért mert megoldást akar és kíváncsi hogy mások hogyan döntenének a helyében. egyfajta segítség.


akkor szerintem is D ...vagy B (én a komoly kapcsolatokat előnyben részesítem)

második voltam :)

2010. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs nem második hanem első!!!
2010. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. azt hiszem D nél maradok.

többieknek: nem akarok senkit hülyíteni, csak egyszerűen nem tudtam dönteni...

köszönöm

2010. aug. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!