Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még valaki a 15 múlt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki a 15 múlt, és még nem járt senkivel? Ez gáz manapság?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 00:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
vagyis hogy holnap... elírtam bocsi :P
2010. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Én is 15 múltam, nem jártam senkivel. Szerintem nagyon gáz... Nekem nem mert borzasztóan ronda vagyok, kivételes eset, tehát soha nem fogok senkivel járni :( (lány vagyok amúgy)
2010. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Komolyan...Ennyi idiótát. Gratulálok. Igen, gáz.... Sőt! HA még egy évig nem fogsz járni senkivel AZ már egyenesen pofátlanság lesz! Gratz.
2010. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17F még semmi. Mások elvárásaihoz nem fogok igazodni, és önmagam is maradok. Egyszer majd úgyis lesz valami. :)
2010. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

HA ronda vagy BZDMEG akkor keress más elfoglaltságot, nem csak kúrni jöttél erre a világra. TE IDIÓTA. Menj és találj magadnak valami értelmes hobbit, ami később profitálhat számodra.


ÉS igen. Lehet, hogy később még barátod is lesz ezáltal.

2010. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16 vagyok és még nem volt barátom. smár volt meg kis simi de ennyi. nem akarok komoly dolgokat csinálni komolytalan helyzetekben. szal várok egy nagy szerelmet:)
2010. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

17..nekem se volt semmi:D..de nem tartom cinknek,se gáznak.Majd eljön az igazi:DLehet h ma,vagy holnap:D

Am nem beszélgetünk itt fiúk lányok?:D

2010. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kérdés a gáz, én is 15 múltam az első (1 hetes) kapcsolatomnál. Nem gáz, várni kell aztán majd jön olyan, akivel... Csak ne a szőke herceget várd fehér lovon/ vagy épp a királylányt a toronyszobában. Ha túl sokat vársz egy tökéletesre lejjebb fogod adni, egy színvonalon alulira. Nem kell elkapkodni semmit, érezni fogod, ha van megfelelő személy.
2010. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz.. : D

majd lesz.. tuti.. új suli v új közösség..

;D

2010. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Várd meg azt az embert akit igazán szeretsz ne kapkodj el semmit. Ez sajna tapasztalat =/!
2010. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!