Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ezért nem akart?

Figyelt kérdés
egy fiú nemakart velem összejönni. pedig smároltunk már és a visszautasítás előtt 2héttel még aztmondta barátnőmnek h tetszem neki. eddig enmtudtam h akkor miért csinálta. most viszont halllottam h még a régibarátnője hatása alatt van és csak "el akar lenni" a lányokkal és nemakar barátnőt. csoda ha ezen kiakadtam? nagyon szomorúvagyok mert bejön a srác.
2010. aug. 21. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne keseredj el,hiszen öt is meg lehet érteni.
2010. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 EeJay ***** válasza:
50%
Ne feszüljé, érezd jól magad vele, ne agyalj. Majd lesz valami
2010. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se keseredj el,:) lehet h teljesen az ujjad köré csavarod idővel, és elfelejti azt a másik lányt..
2010. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak sokat legyél a szeme előtt, de semmiképp se akaszkodj rá. ha megvan köztetek aza bizonyos szikra, aminek lennie kell, akkor ígyisúgyis magadba bolondítod. hajráá:)
2010. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várd a csodát, sok nő itt követi el a hibát, hogy meg akarja változtatni a másikat. Neked bejön, ő visszautasított, ne foglalkozz vele tovább. Ő most más szituban van, foglalkozz inkább más pasikkal, ismerkedj, aztán ha annyira tetszettél neki, később még lehet esélyetek. Most ne várj rá viszont semmiképp! 24/N
2010. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lépj tovább.Hidd el én még nagyon fiatal vagyok és én is elkövettem már ezt a hibát, hogy minden tök jól ment, aztán vége lett és nem tudtam tovább lépni.Felesd el.Menny keress egy másik fiút.
2010. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!