Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mért hallgatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mért hallgatnak a haverjukra nagyon mindenben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arrol van szó h majdnem összejöttem egy sráccal ..Minden jól ment csak aztán a legjobb haverja bemagyarázta a pasinak h ő valójába nem is belém szerelmes hanem egy másik csajba ..Mért hallgatot annyira a haverjára h nem engem választot ..Mert amig a haver nem magyarázot neki addig csak velem foglalkozott :SMért van ez ?:S
2010. aug. 21. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert megtudták h valójában Én szeretlek Téged:)
2010. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kakild le :) ha egy ember ennyire befolyásolható,akkor hagyd meg az ő kis világába,a haverjaival együtt :D nem érdemes ilyen emberre fecsérelni az idődet.
2010. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat -.-
2010. aug. 21. 12:38
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 12:38

Köszi :) ez igaz de még setom:/

2010. aug. 21. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Bocsi nem akartam bunkó lenni:$...Nekem is szoktak magyarázni a haverok h mit csináljak a nők terén,de sose hallgatok rájuk,vagyis kisebb dolgokban igen,amit én is jónak látok,de komolyabb dolgokban csak a véleményüket kérem h ők mit tennének.

Ez viszont elég szomorú h a haverja miatt "dobott" Téged a srác,ebből látszik sajnos h lehet h mégsem szeretett igazán:/

..és még egyszer ne haragudj az első válaszomért:$

2010. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez így alakult, számodra, még ha nem is úgy érzed, jó.A srác ezek szerint nem érzett irántad komoly vonzalmat. Belementél volna egy egyoldalú, részedről fájdalmasan végződő kapcsolatba. Így inkább felejtsd el. Keress mást.

Sok sikert.

2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt rossz lesz olvasnod, de mi van ha tényleg a másik csajt szereti, és a barátai csak segíteni akartak neki?

Ha ez volt a helyzet neked is jobb így, ha pedig tényleg csak ennyire befolyásolható... akkor lehet még így is jól jártál :\

2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű.A szerelem elveszi az ember eszét.A haver tisztán lát ilyenkor.Lehet,hogy te is jobban jártál így.Én ezt tapasztalatból mondom.Sokszor a haveromnak köszönhettem,hogy nem mentem bele rossz kapcsolatokba.

Lehet ám,hogy csak a te érdeked nézte,mert ő már ismeri a haverját aki beléd volt esve,és tudta,hogy nem rdemel meg téged...:D

21/F

2010. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sztem nem bízott meg benned annyira, a srácba pedig megbízott!
2010. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az mi, hogy nagyon mindenben?
2010. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!