Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy létezhetnek ilyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhetnek ilyen emberek? Hogy bírnak utána tükörbe nézni?

Figyelt kérdés

Így is épp elég nehéz az élet, a párkapcsolatok, és egyre többet hallom hogy nők "elcsábítják" másnak a párját. Tudván hogy másnak a férje, vőlegénye, gyereke apja, hogy valaki szereti és megbízik benne. Hogy lehet egy nő ilyen gátlástalan és erkölcstelen, ráhajtani másnak a szerelmére. Ráadásul sokszor kicsit sem diszkréten, és még meg is szerzi amit akar. Milyen megalázó ez az eredeti barátnőnek.

És hogy lehet nyugodt a lelki, hisz ha ő megteszi eszt, más is megteheti vele.

Miért nincs szolidaritás a nők között, tudjuk milyen nehéz kialakítani egy jó és harmonikus kapcsolatot miért kell ilyen aljas módon belerondítani, egy kis szórakozás miatt?


2010. aug. 21. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Csak azt tuják elcsábítani akit lehet. Ha neked van egy harmonikus pcsolatod és a párodat elcsábítja egy másik nő az ál harmonikus volt. Csak az keresi másban a boldogságot aki odahaza nem kapja meg.

Úgyhogy ha biztos vagy abban hogy a párod szeret akkor ettől nem kell félned. Ha pedig megcsal akkor nem is szeret igazán. Ennyi a nagy titok.

2010. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy általánosítás és a férfiak közt ugyanúgy jelen van.
2010. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

figyi, azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát. felőlem bárki rányomulhat a páromra, csak röhögök rajta, mert tudom, hogy nem csalna meg. ha megcsalna akkor sem a nőt utálnám, hanem őt. ha egy pasi hajlik a dologra, akkor nem az ő hibája, mindenkinek a maga lelkiismerete dönti el, hogy a párja háta mögött mit csinál. az nem a nő dolga, hogy a férfi sunyi hazug.

ez van. ha egy pasi félrelép, ott szar van a palacsintában és az a kapcsolat minden, csak nem harmonikus. max a nő hiszi azt, de téved.

2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit kusza lett a kérdésem nem így értettem. Természetesen ha egy pasit ellehet vinni akkor ott gubanc van. Én konkrétan azokra a nőkre gondolok aki megpróbálják. Hogy mit gondolnak a fejükben, főleg ha tényleg csak a szex vagy a pénz, vagy a szórakozás a cél. És ha sikerül akkor hogy néznek utána tükörbe. Egy családos emberrel szórakozni?

És sok pasi van aki a maga módján szeret, és boldog kapcsolatban van de még is elvihető egy-egy menetre egy pár pohár után például...

2010. aug. 21. 12:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szórakozni akartam. Sőt egyáltalán nem akartam semmit. Így alakult. Barátságnak indult, szerelem lett belőle. Nem hiszem, hogy ha szerelmes vagy, az lenne a legnagyobb gondod, hogy a "másik" mit érezhet. Ennek ellenére, hónapokig gyötrődtem, mert nem akartam fájdalmat okozni a feleségnek, akit amúgy nem is ismertem. Aztán rájöttem, hogy fölösleges harcolnom az érzelmeim ellen. Ennek már négy éve. Egy éves a babánk.
2010. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12.55-ös vagyok megint. Igen, tudom, most jön a kérdés, hogy mi lesz, ha tőlem is elcsábítja valaki. Nos, ezzel én úgy vagyok, ha valaki el tudja vinni, vigye. Aki el tud/akar menni, azt el kell engedni. Mert ha már más felé kacsingat, akkor abból köszönöm, de én nem kérek.
2010. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tudod, sztem sosem a csábító a hibás, hanem az, akit el lehet csábítani... elég nagy gáz, ha nem tud ellenállni a kísértésnek...de legalább kiderül, h rossz emberrel vagy együtt, és még idejében hagyhatod a fenébe
2010. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny típus vagyok, de ha ésszel belegondolsz, akkor jobban is jártál, hogy elcsábították a pasidat. Hogyha egy nő el tudja venni tőled, akkor egyrészt nem illettetek össze teljesen mégsem (ergo csak látszat volt a harmónia), másrészt ennyit ért a barátod. Fogd fel ezt úgy, hogy ezek a nők segítenek lemorzsolni az életedről a selejt pasikat. Sirasd meg a rászánt időt, de nem a pasit. Az annyit ért. Sajnos, ez igaz.


Nincs az a rámenős csaj (vagy pasi), akit ne lehetne eltántorítani vagy leszerelni, ha az ember igazán akarja.


21/L

2010. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A következő hozzászóldásodra is válaszolok. De előtte leszögezném, hogy soha nem loptam el senki pasiját, csak próbálom magam beleképzelni a szituba.


1. Azzal tuningolja a saját egóját, hogy foglalt pasikat csábít el. Sajnos vannak ilyen rib.ancok. Ők nyugodtan tükörbe néznek, hiszen lelkiismerettel gyárilag nem rendelkeznek.


2. (Ebben a szituban voltam már) A lány nem is tudja, hogy az illetőnek van barátnője. Az esetleges konfliktusokat a pasi elrendezheti úgy, hogy téged állít be a flúgos volt barátnőnek, ezért aztán a "csábító" lány lenézi a "volt" barátnőt, és nem foglalkozik vele. Lelkiismeret furdalása meg joggal nincs, ha nem sejt semmit.


3. Megtetszik egy srác, közel kerülünk egymáshoz és világossá válik, hogy összeillünk. Ha ilyen közel tudunk kerülni, akkor világos, hogy nem stimt a srác kapcsolata. Ilyen esetben én speciel lenyúlnám a fiút, mert szívből jövő a szándékom, és ezek szerint valamit jobban csinálunk mi ketten, mint ők ketten. Biztos lelkiismeret furdalásom lenne, és a bizalom se lenne 100as valószínűleg, de a saját boldogságom fontosabb nekem, mint egy idegené. És itt is él a tézis, hogy ha belém szeret a pasija, arról nem (csak) én tehetek.


De egyébként a szerelem szerintem nem ilyen stpipstopi rendszerben működik... Aki "jobb", azé lesz a fiú vagy a lány. Az illetők lelki fejlettségétől függ, hogy itt most anyagi, külső vagy belső tényezőkről, illetve mennyire mély érzésekről beszélünk. Én akkor lopnék, ha komolyan gondolom vele, nem pedig csak egózásból és hogy tönkretegyek egy kapcsolatot.


21/L megint

2010. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is erre keresem a választ!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

És mélységesen elítélem azokat akik ilyet tudnak tenni!

Én sose tennék tönkre családokat csak hogy jól szórakozzak és nekem jó legyen.Akkor inkább vagyok egyedül.

2010. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!