Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányok nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok nem tudnak tükörbe nézni?! XD

Figyelt kérdés

Egyre több nagyképű csaj van, barátnői is mondják neki, hogy így szép, meg úgy szép, ő meg el is hiszi.....XD Namost a tényleg szép , jó alakú csajokkal nincs is gond, de mikor megyek az utcán, és látok egy olyan kb 80 kg-os grizzly medvét(csajt) ilyen latex , meg leopárdmintás testhez simúló nadrágban, vagy miniszoknyában ....Húúúú.. Azt hiszem, hogy a brutális szó nem elég rájuk.

Azt nem értem, hogy hogy lehetnek ennyire naívak egyesek?!Nélhány barátnője azt mondja neki, hogy

"-Jajj, de szép vagy">> a lány meg el is hiszi, és ilyen kihívó öltözéket visel, ráadásul még nagyképű is, hoott nagyon nincs neki mire, szerintem az iylen csajok inkáébb hányingerkeltőek, és szánalmasak is egyben.

Az lenne a kérdésem, hogy mi motiválja egyáltalán az ilyen csajokat, hogy ilyen stíjusuk legyen?!Nekem nagyonb bejönnek az iylen leopárdmintéás+lataxnadrágok, de nem az iylen testalkatú csajokon.

kort/nemet is. Köszi. Ja, és remélem nem tiportam senki lelkébe ezzel a kérdéssel, de leírom az igazságot!


én 18/f vagyok.


2010. aug. 31. 11:01
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy el hiszi mert valaki csak egyszerűen tükörbe néz és elhiszi magáról hogy szép egyszerűen szépnek látja magát de sok lánynak el is kell az önbizalom:D szal igen én is nagyot nézek valamikor el is megy a jo kedvem az nap de ez van vannak ilyen meg vannak olyan emberek:D
2010. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Örülök hogy az ilyen lányok nem csak engem botránkoztatnak meg:D Sztem az ilyenek a testsúlyuk miatt 'szenvedett' hátrányt szeretnék kompenzálni, csak ezzel nevetségessé teszik magukat. Túl lusták ahhoz hogy az alkatukon változtassanak, ráadásul lehet hogy még rontanak is rajta a sok chipsszel, kólával, cigivel... Ez az én véleményem, 17/L
2010. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most olvasom vissza a kérdést, véletlenül jó sokmindent félre ütöttem.. nah mind 1.
2010. aug. 31. 11:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!
2010. aug. 31. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Egy kövér csajnak is jó néha azt hinni ,hogy jól néz ki.Sztem ennyi az egész.Am szerintem is tök szánalmas, engem is zavar,de hát,ha az illető nem veszi észre,nincs mit csinálni :S

14/L

2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

ĐrC. válasza:


Az ilyenektől én is rosszul vagyok. Nekem pl. semmi gond sincs az alakommal, mégse veszem fel, mert még anno 12 éves koromban egy fiú mindig piszkált vele :D


Egyszerűen nem értem, hogy nem látják a saját hibáikat. (ha már erről van szó, azt sem értem, hogy a Megasztárban egyesek hogy hihetik azt, hogy jó hangjuk van)


De szerintem ez is a közösségi portáloknak köszönhető. Egyszerűen egy bűnronda 100 kilós csajnak ne írják le, hogy "De szép vagy a képen xy", mert ez nem igaz. Írjon annyit, hogy szép a szemed a fotón, vagy stb. Ne hitesse el vele, hogy ennyire szép. Mondjuk az önbizalom nem árt, de vegyék már észre, hogy az alakjuknak megfelelően kéne öltözniük.

2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ĐrC. válasza megint:


Azt lehagytam, hogy 18/l.

2010. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Pontosan...a környezete bebeszéli neki,hogy jól néz ki,ő pedig egyszerűen elhiszi...3. vagyok :)

14/L

2010. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem is megbotrŕnkoztat az elkčnyesztetet cicababŕk föleg azčrt mert ilyenek tetčk tönkre a kapcsolatom mert ök voltak a volt barŕtnöm legjobb barŕtnőiha ezek nevezhetök annak
2010. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem teljes mértékben hidegen hagy.Az ő baja,ha meg nem teszik neked akkor ott van még millió másik csaj,lehet válogatni!
2010. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!