Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsek neki? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek neki? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves srác, akit már 7 éve ismerek. Elég szoros kapcsolatban vagyunk, de ez csak baráti. Tulajdonképp ő volt pasik közül a legjobb barátom, egészen kb az elmúlt egy évig, ugyanis tavaly ment másik suliba, és ott megtetszett neki egy csaj. Ezt a lányt én ki nem állhatom, már épp csak köszönőviszonyban vagyok vele, de több barátjával is jóban vagyok. A régi haverommal viszont emiatt a lány miatt teljesen összevesztem :/. Többen is mondták, hogy nekik úgy tűnik, mintha féltékeny lennék. De nem féltékeny vagyok, csak szeretném visszakapni a régi barátomat, aki az előtt volt, hogy ezt a csajt megismerte... Van rá esély, hogyha finoman rávezetem a lányt, hogy tetszik a haveromnak, akkor 1. összejönnek, 2. megmondja a haveromnak, hogy nem jön be neki, és hagyja békén, de valahogy a srác újra olyan lesz, mint régen?

17/L


2010. aug. 21. 10:22
 1/10 WTF? válasza:
3. lehetőség amit én csinálnék: a srác megtudja hogy te vagy a háttérben és elküld melegebb éghajlatra...
2010. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát te biza féltékeny vagy. Menj és szedd fel a srácot te
2010. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd békén,ha neki így jó az élete akkor hagyjad!Ne légy olyan önző,hogy magadra gondolsz folyamatosan,és mindenkit kedved szerint változtatgatnál...
2010. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hm, szerintem ... ha 1. akkor minden idejét a csaja fogja kitölteni, ha 2. akkor meg lehet hogy lesz egy nagyon depis 'barátod', akit nem fog érdekelni semmi más, csak az a csaj, úgyh. igaza van a 2.nak, szedd fel te őt :P
2010. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg megváltozott a srác annyira, hogy már nem a régi barátod, vagy pedig csak az zavar, hogy egy másik lány bekerült a képbe?
2010. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit: a srácnak csak tetszik a lány, de nincs köztük semmi? Hát ha valóban csak barátság lenne részedről, akkor örülnél ennek, bár nagyon sztem nem kell beleszólnod mások dolgába..

Viszont belőled ellenérzéseket vált ki a dolog, úgyhogy én rá merném fogni hogy többet szeretnél a sráctól, nézz magadba őszintén, és ha ez így van közöld vele, ha elutasít szenvedni fogysz egy darabig, de ha nem mondod meg neki akkor örökre. Vagy legalábbis tovább.. :) és ott marad a "mi lett volna ha mégis.."

Bocs ha tévedek, én így látom abból ahogy leírtad.

2010. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Őszintén magamba nézve sem féltékenység. nem is tudnék rá úgy gondolni, hogy több lenne a legjobb barátomnál. leginkább olyan, mintha a bátyám lenne...

és a pasim se örülne neki, ha "felszedném"...

2010. aug. 22. 00:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mar sosem lesz, ha visszakapnad a baratsagat sem! Benne es valahol Benned is az osszveszesetekkel valami megszakadt! Nekem is van hasonlo szitum, de folosleges kapalozni!
2010. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az én véleményem az, hogy ha igaz barátok vagytok, akkor: a szerelem mellé elfér a barátság is. Mert lehet neked szeretőd, a legjobb barátaiddal nem hanyagolod el a kapcsolatod. Beszélj a fiúval a barátságotokról (amennyiben csak barát akarsz lenni). Mondd el neki, hogyan érzel most és oszd meg vele gondolataid! Az őszinteséget minden ember legbelül értékeli. Mondd el neki, hogy szeretnéd, ha kapcsolatotok a régi lenne

és meg is beszélhettek egy "haveros bulit".

Sok szerencsét és további szép napot!

2010. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó kommented alapján, neked örülni kellene, azért hogy ő szerelmes és boldog

és drukkolni, hogy összejöjjenek...

2010. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!