Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresek egy lányt siófok-SÓSTÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek egy lányt siófok-SÓSTÓN. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Keresek egy lányt (20-25 közötti), aki tegnap, azaz 2010. 08.19-én a Siófók-SÓSTÓI strandon volt a barátnőivel, illetve azok haverjaival. Vékony, barna hajú, elég szomorúnak tűnt. Akkor tűnt fel nekem, mikor elkezdett hintázni a strandon lévő játszótéren. Mindez olyan délután 4-5körül volt. Valaki esetleg tud valamit segíteni?
2010. aug. 20. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon el lehetsz keseredve csajügyileg ha ilyen csajt keresel akit láttál a strandon...
2010. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocs, de ugye tudod hogy szinte semmi esélyed sincs. Amúgy meg ha máskor látsz egy ilyen lányt, amint lehet szólítsd le. Hidd el még ha nem is lehet semmi belőle vagy nem is akar semmit akkor is érdemes, mert neki is jó lesz meg neked is :), és ráadásul nincs vesztenivalód. Felejtsd el, legközelebb ne szalaszd el az alkalmat.
2010. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én voltam, de nem kellessz.


Megnyugodtál?

2010. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, Te nem lehettél, Te fiú vagy!
2010. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma igen, de ez tegnap volt
2010. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondtam már, hogy imádom a humorodat? :D
2010. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te még nem, de már sokan mondták.

Örülök neki.

2010. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem én voltam de énis sóstón vagyok. és szerintem már ezis fantasztikus hogy egy ember rátalált erre aki sóstón van. :D sajnálom, de ez tényleg esélytelen..
2010. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!