Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyíték lehet megcsalásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyíték lehet megcsalásra az ha más az ágyban a párod?

Figyelt kérdés
Van egy másik nő a férjem életében,állítólag nem komoly,csak egy kis flört.Próbálom elfogadni ezt mert eddig hűséges volt.(14 éve vagyunk együtt)De amikor szeretkeztünk elég furcsa volt,kicsit másképp viselkedett mint szokott.Lehet,hogy csak én túlzom el vagy ez egy biztos jel arra,hogy lefeküdtek egymással?
2010. aug. 20. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bizonyítéknak nem bizonyíték, de jel. Amúgy meg egy házasságban a flörtölgetés másokkal szerintem nemigazán fér bele, akármeddig is volt hűséges... De Te tudod.
2010. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én megértem, hogy ezt elfogadod (elvégre lassan 2x annyi nő van, mint férfi, és egyre kevesebb férfi hajlandó lekötni magát 50 éves kora előtt, ééés a statisztikák szerint az emberek 70%-a min. 1x félrelép..),


de ne áltasd magad, 25 év fölött a "flört" nem egy összekacsintás, hanem szex.


Sztem jól érzed. Ha másképp csókol, ha másképp ölel, stb. akkor az ott szerzett úításokat hozza át.


de inkább kérdezd meg tőle..

2010. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem,többször is.Nemet mondott.Mivel többször hazudott ezzel kapcsolatban ezért nem tudok neki hinni.Szerintetek ha beszélnék a nővel,rájönnék mindenre?Jobb lenne nekem?Jó,persze tudom,a nő is hazudna de hátha ki tudnám szedni belőle az igazságot!
2010. aug. 20. 11:35
 4/10 Harrr ***** válasza:
81%

Hacsak nem ütsz 100as szögeket a körmei alá, és nem kínzod meg más módokon, akkor kétlem hogy elárulná.


De azért érdemes megpróbálni, ha buta. A butaság mindent visz :D Még lehet hogy dicsekedne is.

2010. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
11:42- nek igaza van! CSak könnyeden kell tőle megkérdezni, mintha egy hármasba akarnád beszervezni!!!
2010. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
És amikor már látod, hogy felcsillant a szeme, az édes hármasra akkor egy csettintésre becsukódnak az ajtók, kihúnynak a fények, beüt egy kis vallatólámpa. Esetleg virítasz egy-két fogót, vagy kalapácsot, vagy megszólal egy láncfűrész a háttérben. Meglátod, hogy döbbenetes hatást kelt majd: ) Mindent befog vallani, és már tudni fogja h nem szórakozhat veled :)
2010. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"Már megkérdeztem,többször is.Nemet mondott.Mivel többször hazudott ezzel kapcsolatban ezért nem tudok neki hinni."


Többször hazudott neked....és még tudni akarod az igazságot???Hú én elhagynám mint a sz*r!Nem is bízol már benne,akkor így mi értelme????Gondolkozz már!!!!

2010. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
távolódás jele,ha másként viselkedik... tehát vkihez valah közelebb került... bár ha másh csinál dolgokat..valszeg mással volt...ilyen a csók is..érezni ha előtte mással smárolt...nem érez rá azonnal..
2010. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
sztem ne kérdezd meg a nötöl mert akkor ha tényleg találkozgatnak és más is van akkor az a nö biztos elmondja hogy felkeresett a feleséged....és csak ovatosabbak lesznek...addig nem bizonyíték csak jel....ha rajtakapod öket az már bizonyíték. én biztos h nem fogadnám el hogy van egy 3. személy, döntés elé hoznám, de a házasságom sem szeretném felbontani. beszéljétek meg hogy mit talált a 3. személyben ami benned nincs...hogy tudjál rajta változtatni...mindenképp az kell hogy a férjed öszinte legyen veled
2010. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Charlie Manson ***** válasza:

Nem biztos, hogy megcsal.

Lehet csak a másik nőre gondol miközben veled szeretkezik. Bár ez valószínűleg téged nem igazán vígasztal.

Elképzeli, hogy vajon milyen lehetne vele...


DE, az is lehet, hogy csupán újjítani akar. Kiptóbálni, hogy veled is lehet más, jobb, mint a már megszokott és épp ezért nem kell máshoz mennie. Azaz nem dob el csak úgy egy hosszabb kapcsolatot, egy bizonytalanért.


Persze, ha ilyesmi jár a fejében, azt nyílván nem fogja az orrodra kötni, ezért is érezheted úgy, hogy hazudik neked ebben a kérdésben.

Szóval mielőtt a legrosszabbra gondolnál, és stresszelnéd magad. Nyugodj meg, várj egy kicsit, figyelj.

(esetleg az sem árt, ha te is bevetsz egy-két újdonságot az ágyban)

2010. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!