Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ilyen? én nem értem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen? én nem értem?!

Figyelt kérdés

Fura , hogy 1 ember ... mekkora csalódást tud okozni és mennyire tudja befolyásolni a jövőnket ...

... talán van olyan ember aki életünk végéig ott lesz minden kapcsolatunkba ...

Boldogságban & örömben ... szomorúságban & bánatban...

... és egyszer csak rá eszmélünk , hogy mennyi lehetőséget hagytunk ki , mennyit hibáztunk mert bele burkolózunk egy bizonyos fájdalomba .

... de nem tudjuk vissza csinálni ... , és egy könnyel teli mosolyba látjuk meg azt ... hogy lehet ez így jó.

Mert elmondhatjuk ... Igen Ő az aki miatt mindent megtettem és megváltoztam ...

... És , eljön az a nap amikor már semmit nem jelent ... Mikor felkelsz reggel , és már nincs a gondolatodba ...

- Elkezdesz élni ... és a tetteidbe , szavaidba , mondataidba nincs benne

És elmondhatod, elmúlt

Büszke mosollyal arcodon , jelzed , már más minden , már nincs velem , nincs bennem ... Elmúlt ..:)



Ezt egy 17 éves lány blogjában olvastam , és bevallom nem értem ... te érted ?


2010. aug. 20. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak ránéztem, de annyi elég volt.

" Büszke mosollyal arcodon , jelzed , már más minden , már nincs velem , nincs bennem ... "

Ezt az 1 et elolvastam. De nem értem.

2010. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem szakított valami pasival vagy becsapta 1 régi,jó barátnője... másra nemnagyon tudok gondolni :/
2010. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háát ,... beszélgettem a csajjal aki irta , és azt mondta , hogy ... volt egy régi csalódása ami 2 éve benne van minden kapcsolatába és most jött rá , hogy már nem érdeklia dolog .
2010. aug. 20. 01:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Koltoi leiras. De biztos pasi all a hatterben,szakitas meg sok szenvedes utanna megfajdalom,es vegre megszabadult a gondolattol meg a sziveben a fiutol/fiuktol.
2010. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nost én megértettem egyből (lehet h azért mer én is igy irogatok ilyenekről???:D) és ua. irtam volna le mint amit a csaj mondott neked...
2010. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy mennyit szenvedett és megbánta hogy ennyit bánkodott, és végre túl van rajta éli az életét!! összeségében ennyi
2010. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!