Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő mire elmúlik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire elmúlik egy szerelem? Egyáltalán elmúlik?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szeretem, majdnem egy évig voltunk együtt, a szakítás óta eltelt szintén majdnem egy év, és még mindig ugyanúgy szeretem! Rá se tudok nézni másra! Elfog múlni? :(
2010. aug. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan el fog, csak neked egy kicsit több idő kell, hogy feldolgozd.

Ha látnád mással biztosan menne.

Az én pasim 2,5 hónapja nem telefonált, még annyit sem mondott, hogy legyen vége. :(

De a múlt héten túltettem magam rajta. (asszem)

Másfél évig voltunk együtt. És házasságra készültünk...

2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, elmúlik. A legnagyobb szerelmek is elmúlnak idővel, ha az érzéseket nem viszonozzák. És az is sokat segít, ha idővel jön más. Sokáig én sem hittem volna, hogy egy illető után, akit nagyon szerettem, mást is fogok tudni szeretni még. És mégis:).
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

...nemtudok bíztató szavakat mondani,hisz én is ebben a cipőben járok :-/


Lassan már pedig több mint 1 év múlt el...

Senkise érti,csk mindenki azt mondja lépjek tovább,de hát nemtudok...


Csak az igazán szerelmes érzi milyen dolog is ez.


Az élet legnagyobb kínszenvedése a némaságra ítélt szerelem. Szeretni valakit és nem tudni beszélni vele, egyenlő az őrülettel.


:(

2010. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én tartom vele a kapcsolatot, de annyi dolog van bennem hogy nem is tudom mit mondhatnék:(:(:( Hogy csak valami nagy sületlenség jönne ki belőle, mert annyi mindent szeretnék mondani:(:( Semmit nem veszítenék, ha nyerek akkor a szerelmem velem lesz, vagy nyerek egy pofont ami lehet felébresztene:(:( Vagy hülyeség? De ugyanakkor azt a jó kapcsolatot sem akarom elveszteni ami megmaradt:(:( Nem tudom mit csinálhatnék:(:( Remélem valaki azért ír még ide. És köszönöm akik eddig írtak!!!
2010. aug. 19. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy elmúlik.Előbb utóbb...nekem 1 évembe telt.8 hónapig voltunk együtt és mikor szakítottunk nagyon szomorú voltam.de azóta már normálisan beszélünk,elmondjuk egymásnak a csaj/pasi ügyeket.persze a féltékenység még egy kicsit ott van mert mégiscsak egyszer hozzád tartozott, de az is elmúlik egy idő után.És ha nem haragban váltatok el, akkor a szerelemből egy nagyon jó barátság alakulhat ki:)
2010. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!