Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megsértett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon megsértett, ráadásul ma van a szülinapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 hete készülök a szülinapjára, csomó mindent leszerveztem, dekoráció, az ajándékok, zene, kaja, pia, meg minden, csomó pénzem és energiám van benne. A legjobb barátait is meghívtam titokban, a süteményeket én fogom készíteni, és készítettem egy grafikát is egy közös képünkből.

Nagyon elfáradtam a készülésben, ráadásul most a munkahelyemen is sok lett a munka, így esténként nagyon fáradt vagyok.

Már tegnap is szóvá tette ezt, mert filmezés közben elaludtam, de mondtam neki, hogy csak fáradt vagyok.

Ma reggel is felkeltem, levittem a kutyát meg sminkeltem amíg ő aludt, felkelt, már vittem is neki a kávét, hogy “jó reggelt szülinapos”. Még kómás volt persze, utána én sminkeltem tovább, erre azt beszólt nekem, hogy “le kéne időben feküdni aludni, akkor nem lennél olyan mint a mosott sz...r”.

Ez nagyon rosszul esett, pláne hogy azért is vagyok mert szervezem a partit... Mondtam is neki, hogy ez rosszul esett, de nem szólt rá semmit...

Legszívesebben most lefújnám az egész partit, nagyon megsértett... Nektek erről mi a véleményetek?


2021. márc. 24. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nebántsvirág, de nekem is xarul esett volna.

A buli közben/végén tuti közölném vele, hogy "látod, kicsim, ezért voltam olyan, mint a mosott xar". Ennél nagyobb ügyet nem csinálnék belőle, de igenis érezze, hogy megbántott a beszólásával és legközelebb számoljon háromig, mielőtt ilyeneket mond.

2021. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9-es. A szexszel lehet csak igazán zsarolni! Bevett szokás ez a "háziasszonyoknál". Nem lesz szex ha nem csinálod ezt meg ezt. Nem lesz szex ha nem foglalkozol a gyerekkel... Nem lesz szex ha nem takaritasz ki... Nem lesz szex... nem lesz szex... nem lesz szex... Nálunk is ugyanez van. Az ismeretségi körömben dettó. Oké, 40+ -osak vagyunk, nem 20 évesek.
2021. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült a buli?
2021. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12


9 vagyok.

Én 30as nő vagyok, de sosem értettem ebben a logikát és rettentő nevetségesnek tartom.

Ha nem lesz szex otthon, akkor megkapja máshol. Akit ezzel lehet zsarolni az meg is érdemli igazából.

Ha én nem akarok valamit megcsinálni és ezt mondanà nekem vakaki, már csak azért se csinálnám meg. Nem kiskutya vagyok...

2021. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Én azért ezzel tudnék vitatkozni, ugyanis egy férfi nem kap akárhol és akármikor szexet! Sőt! Ugyanis extrém hiány vagy a nők szempontjából extrém túljelentkezés van erre. Főleg ha a 40+ -os kategóriát nézem, ott egy átlag férfi tulajdonképpen már az értéktelen kategóriát képviseli, főleg ha házas és van gyereke. Szeretőzésre a nők is inkább valami Adoniszt keresnek, vagy legalábbis egy kisportolt herceget. Sőt, szeretőnek nekik az is megfelel, ha az ügyeletes szépfiú 4-5 nőhöz is eljár még. Szóval ez a szex téma nem annyi, hogy az minden bokorban terem. Szorzó tényező ha még elfoglalt is, dolgozik, élni sincs ideje. Az a szomorú, hogy egy nő ilyet csinál egy házasságban, ugyanis ez a dolog nem a szélhámos pasikat érinti, ők tényleg 2 perc alatt rárepülnek nagyjából bárkire aki nőnemű.
2021. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!