Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk eggyütt. Nagyon imádjuk egymást,magamban legalábbis biztos vagyok. Azonban az utóbbi időben rengeteget veszekszünk,volt hogy szakítottunk is,de utánna kibékültünk. Egész éjjel jó voltam vele,most reggel amikor ráírtam msn-en,akkor meg letiltott meg hasonlók,de megint kibékültünk..Veszekedéseink tárgya rendszeresen az,hogy ő pasikkal beszélget meg stb...azt mondja hogy szeret,imád, meg mindent meg adok neki ami kell neki,meg hogy velem akarja leélni az életét meg stb...de a tettei nem erről beszélnek..folyamatosan letilt msn-en,megsértődik szó szerint a semmiért,én pedig nézzem el ezeket?

Gondolkoztam azon,hogy szakítok vele,de végérvényesen,de nem tudnék vele szakítani,mert nagyon szeretem,odáig vagyok érte,és nem tudok nélküle élni..

Szerintetek mit tegyek?

15/F


2010. aug. 19. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: Ha mondom neki a dolgokat,nem ír vissza msn-en meg semmi..élőben pedig egyszerűen befordul és rám sem néz..
2010. aug. 19. 14:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a bajod, hogy vannak fiú barátai és hozzájuk mer szólni? Én is letiltanálak, szerintem nem ő a szemét, hanem te viszed túlzásba a féltékenykedést. Te változtass és akkor nem kell ilyeneken agyalni. Fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet, hogy még te vagy felháborodva.
2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, ilyen a világ az élet. Kommunikációból, beszélgetésekből, kapcsolatokra épül az élet. Az emberek megosztják egymást között az emberséget. Tény vannak állatok, de ez most nem ide tartozik.

Te is nyugodtan beszélgess lányokkal akármi, ettől te még egyáltalán nem leszel bűnös, csak ember aki ápolja emberi kapcsolatait.

2010. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!