Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek hozzá? Hiszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá? Hiszen alig ismerem eddig ennyit beszélgetünk Szia Hello!

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon helyes meg kedves apu focista társa.

De sajnos barátnője van.

Tudom hogy helytelen de nagyon megtetszett és szeretném megismerni.


2010. aug. 19. 13:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne tedd, majd ha téged csalnak meg akkor k*rva ideges leszel, képzeld be magad a helyébe
2010. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te félre értettél nem akarok lefeküdni vele csak meg akarom ismerni hogy megtudja miért is tetszett meg ennyire.
2010. aug. 19. 14:01
 3/13 anonim válasza:
ja bocs nálad a megismerés mit jelent? -.- És szerinted a barátnője miylen véleményen lesz, ha "megismered"?
2010. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindegy akkor inkább nem válaszoltál volna nem akarok vele lefeküdni de mivel apu focista társa és nem egy focivacsorán leszünk ott együtt ezért beszélgetni is fogunk néha ehhez kértem volna a segítséged nem pedig hogy okoskodj!!
2010. aug. 19. 14:07
 5/13 anonim válasza:
akkor kérdezd apádat ne tömm ezer hülye embert te kis k*rva
2010. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ezzel én is így voltam, hogy szemét dolog, ha lecsapják a barátnőd vagy pasid a kezedről, de mióta velem is megcsinálták azóta engem nem zavar hogy a csajnak van-e palia vagy mi :P

egyik tanáraom mondta egyszer: "mindig az erősebb kutya baszik" :P

2010. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ja a tippeket elfelejtettem leírni az előbb XD

na ha focivacsorán találkoztok, akkor ott beszélhetsz vele a focimeccsről, a meccs alatti időjárásról, hogy te mit csináltál amíg ő focizott, aztán ezekután már majd belejöttök aztán jönnek a témák :)

2010. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%-os: amit írsz, inkább a dominanciára jellemző :) De úgy gondolom, hogyha valakinek van valakije, akkor nem éri meg kárt okozni. Hogy is van a mondás? Embernek és állatnak csak annyi kárt okozz, amennyit te magad is elviselsz.
2010. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igaz :S

de sajnos ilyen kegyetlen ez a mai világ :(

és ha velem ilyen szemetek, én miért legyek különb? :P :(

2010. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ az utolsó előttinek!!
2010. aug. 19. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!