Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, vagy mit kerdezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, vagy mit kerdezzek?

Figyelt kérdés
eleg atlagos csaj vagyok, csak az a problemam hogy azon nyomban megkukulok ha valaki olyan jelen van aki nekem tetszik, es mindig ezzel rontom el... es most epp van egy srac aki nekem nagyon bejon,es szerintem en is neki,mert folyton hivogat, meg ir msn-en,csakhogy o amugyis eleg szukszavu, es akkor mindig nagy lendulettel indulunk a beszelgetesnek, csakhogy mindkettonknel kimerul a keszlet avval hogy: hogy vagy? mit csinalsz? milyen volt a napod? :( nagyon orulnek ha mondanatok par normalisabb temat amit fel tudnek hozni, hogy beszelgessunk rola... esetleg mondanatok par kerdest, amit feltehetnek neki (valami atlagost, mint a hogy vagy? mit csinalsz?)
2010. aug. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
elöször persze h. jönnek az átlagos kérdések aztán minél jobban ismeritek egymást annál többről tudtok beszélni, h. pl. ha van vamai terve holnapra akkor azt meg lehet kérdezni h. milyen volt stb.esetleg ha már többet dumáltatok akkor véleményeket is lehet kérdezni h. milyenek a barátai mi a véleménye róluk,miylen lányok jönnek be neki,mi a terve a jövővel kapcsolatban, mit csinál most a hosszú hétvégén stb.
2010. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi:) ez jol fog amit mondtal :)
2010. aug. 19. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

pl: Milyen hülyeségeket csinált eddig az osztályával/haverjaival.Meg hogy te(és a hozzádtartozók) milyeneket...:D Küldhettek egymásnak vicces videókat...

Bocsi csak ennyit tudok.

2010. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

húú régen én is pont ilyen voltam :S de szerencsére változott a dolog =), biztos idővel neked is fog.

Hát valahogy közös érdeklődési köröket kéne találni amikről aztán beszélhettek, pl mostanában sokan néznek sorozatokat :D ha te is nézel megkérdezhetnéd h ő nézi e? ha érdeklődik a téma iránt akkor ezt ki lehet fejteni stb. vagy mondhatsz bármint neki amit mondjuk ma láttál valahol és felkeltette az érdeklődésed ( ilyen látszólag jelentéktelen dolgok sokszor tök jó kiinduló pontok), ha neten látsz valami érdekeset akkor belinkelheted neki. Csak próbálj lazítani és ne félj megosztani vele a gondolataidat =)( persze könnyű mondani..:) )

2010. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok :)
2010. aug. 19. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
sok a szöveg, vetkezzetek :D
2010. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!