Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Van vmi magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Van vmi magyarázat erre?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam.Együtt voltunk egy évet. Ő volt az első szerelmem de már egy éve nem vagyunk együtt mert úgy gondoltam h már nem szeretem és élni akarok még.Persze az egy év alatt meg most is találkozgatni szoktunk (szex)De sokat gondolkodtam azon hogy mi lenne ha újra összejönnénk, összeköltöznénk és újra kezdenénk mindent.De már nem szeretem, nemtom mért van akkor ez az érzés.
2010. aug. 18. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
jó az ágyban:d
2010. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál a terhességre, de ne aggódj, kb. 9 hónap és elmúlik... :)
2010. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó nem értelek..:)
2010. aug. 18. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet most elmúlt belőled ez az érzés, de lehet, hogy idővel ez újra visszafog jönni, de nem vagyok biztos benne csak reménykedni lehet az ilyenben szóval szerintem 1 próbát megér :P
2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De már nem szeretem, nemtom mért van akkor ez az érzés."

Szakítottál vele mert már nem szereted.Leírtad.Kár vele összejönni és rabolni az idődet...nagyon kicseszel vele,ha anélkül h valóban szerelmes lennél belé áltatod szegényt...Gáz alak vagy!

2010. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyszerű...az elsőhöz mindenki kötödik...mégis csak ő volt az első szerelmed..nagy hatással volt rád..valszeg csak az emlékek húznak vissza...tehát nem lenne szerencsés dolog...


én még az első szerelmemmel vagyok/voltam..két és fél év...most megy a huzavona...pedig értelmetlen:S

2010. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!