Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most toltjuk eloszor egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most toltjuk eloszor egyutt a karacsonyt a baratnommel mivel lehet erdekessebbe tenni az unnepet. Baratokkal egyutt vagy szulokkel vagy kettesben? Mi lenne a legjobbb?

Figyelt kérdés
neki es nekem sem volt olyan karacsony vagy uj ev h legyen egyutt a parjaval most az elso mindkettonknek mit lehet tenni ilyenkor 9 honapja vagyunk egyutt (gyermeken es eljegyzesen kivul ) en 24 vagyok O pedig 20
2008. dec. 4. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is döntesz úgy rendezd,hogy emlékezetes maradjon még 80 év múlva is,hiszem ahogy írtad az első karácsonyt töltitek együtt a barátnőddel. És az elsőre mindig szép emlékezni.


Csak halkan jegyzem meg,hogy ilyenkor kihagynám a haverokat márcsak a kedvesed miatt is. Ha vége a karácsonynak akkor összekoccanhattok még egy fa..a bulira a haverokkal.

2008. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól függ, hogy együtt éltek-e. A párommal még nem élünk együtt, így a 24-ét mindenki a saját kis családjával tölti, majd 25-én ő jön hozzánk, 26-án meg én hozzájuk. Ilyenkor van egy kis karácsonyi vacsora, megtörténik a szülők, testvérek megajándékozása, majd elvonulunk kettesben és egymást is megajándékozzuk.

Azonban, ha már együtt éltek, az olyan mint egy kis család szerintem, és akkor már nyugodtan együtt tölthetitek a szentestét, karácsonyfával, bejglivel, minden karácsonyi dologgal együtt.

Petranova

2008. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, elfelejtettem. Nos, ilyenkor a barátokról sem szabad megfeletkezni, de ne az ünnepek alatt bonyolítsuk le ezt. Mi eddig mindig ajándékoztuk a barátainkat, de én mondtam a páromnak, hogy ez olyan "munkás". Kitalálni mit, az jó is legyen, örüljön is a másik, mikor adjuk oda.....Így felvetettem az ötletet, hogy mi lenne, ha a baráti társasgunk közösen elmenne egy étterembe, ahol eszünk egy jót és kész. Így mindenki boldog és elgedett.:)

Petranova

2008. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Az összes rokont,az összes barátok,havert,ismerőst,sőt a szomszédiknak is szoktam ajándékot venni. Egy nagy éttermet kibérelek arra az egy napra és mindenkit meghívok egy kellemes vacsorára.

Vagyis leegyszerüsítve Petranova leírását. OH! Mit számít az a csekélyke kis pénz,főleg ha minden egyes forintra szükség van és még a legközelebbi hozzámtartozónak is alig tudok megvenni egy szerény ,olcsó ajándékot,nemhogy még a barátoknak,rokonoknak vegyek valamit,sőt még étterembe is hívjam őket.

Van pénze a Magyarnak,csak még a pénzesebb és a gazdagabb Magyar is szeret sírni és sajnáltatni magát,hogy nincsen pénze,de viszont dicsekedni mindegyik szeret.

2008. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!