Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értek semmit, most szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek semmit, most szeret?

Figyelt kérdés

Nálam az a probléma,hogy nem tudom,hogy szeret –e a fiú,meg,hogy egyáltalán mit csináljak.Szóval,úgy van,hogy a legjobb barátnőm már 2 éve szerelmes a mostnemrég lett legjobb barátomba.A legjobb barátommal(Pisti)kb. Április óta vagyunk nagyon jóba,de eközbe Pisti megunta a legjobb barátnőm(Lea)(báris ezt irta chatbe,meg pár gesztusból is látszódik)Szóval ennyi nagyábból a lényeg.De most olyan gondom van,hogy a Lea nem fogja fel,hogy a Pisti nem annyira bírja.

Pl. Voltunk sátorozni, Pistivel aludtam(nem tudom,ki írányitja ezt a dolgot,de valahogy mindig egymás mellé kerülünk)és ő átkarolt,meg stb.

Lea meg látta,de nem volt egyáltalán mérges vagy féltékeny sem.Hanem másnap azt mondta,hogy ezek a sátras esték,együttalvások semmit nem jelentek.Azthiszem nem fogta fel.Vagy én túlzom?És tényleg nem jelent semmit,ha átölel,szorosan fekszünk és beszélgetünk?!

Még egy példa: Beszélgettünk a társasággal,hogy volna e olyan valaki köztünk,aki a másikkal eltudna képzelni a jövőjét férj vagy feleségként.És Pisti mondta,hogy neki volna,de nevet nem mondott.Nem akart.

És most az van,hogy szerintem rám gondolt.De Lea meg erőszakkal azt hiszi,hogy ő rá gondolt.Valóban csak mi ketten jöhetnénk szóba,mert több lánybarátja nincs akivel ennyire jóba lenne.Szerintem Lea nem lehet az,mert előtte mondta Pisti,hogy néha még barátnak se szeretné Leát.Eközben Pisti és én kapcsoltunk egyre jobban nő.Meg múltkor azt írta Pisti,hogy tetszek neki,de másokat is sorolt,szóval,csak olyan külső alapján...Nem tudom,hogy jól fogom fel a dolgokat?Ja és mit csináljak,ha tényleg Pisti engem szeret?Ó,nehéz a kamaszkori élet :D

Elnézést ha nehéz megérteni,rohadt nehéz volt leírni. :’D


2010. aug. 18. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Te sem panaszkodhatsz a fantáziádra. Ennyit nem vennék lánykérésnek a helyedben.
2010. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!