Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összekavartunk. Csak vigasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekavartunk. Csak vigasz voltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác..az osztálytársam volt,most érettségiztünk,ezenkívül jó barátok is vagyunk. Most voltunk nyaralni így osztállyal/barátokkal. Bevallotta egyik este ,hogy szerelmes az egyik osztálytársnőmbe-aki ott volt velünk,és az én egyik jó barátnőm- de reménytelen..viszont..következő éjszaka,ittasak voltunk -nem berúgás,de kellemes, mindenre emlékezős!- és egy szobába kerültünk együtt,amit bezártunk-megszokás,féltem éjszaka az értékeimet-,és együtt aludtunk,egy ágyon..és hát smároltunk..mondtam neki még akkor hogy megfogja bánni,nem válaszolt rá, tehát ezt igennek vettem. És nagyjából be is igazolódott. Bár nem volt érezhető,és észrevehető másoknak szerintem. Se ő se én nem mondtuk el szerintem senkinek.(ugye csak az én részemet tudom..)


Mindketten kedveljük a másikat, jól elvagyunk, számíthatunk egymásra, és szerintem mindketten bejövünk a másiknak,nekem ő biztos. DE ha szerelmes,márpedig nagyon is az,akkor miért smárolt velem,meg ölelgetett,bújt,stb? Mással nem hiszem, hogy megtette volna,mert nem volt részeg,meg nem olyan hogy bárkivel.. szóval tetszem neki gondolom.. magányos lett volna?Meg szomorú,a reménytelen szerelem miatt,és így vigasztalódott?


Kéne erről beszélni? Vagy az „úrinő élvez és hallgat” elv alapján csináljam?Nem akarok vele járni,bár jól esett ez a kis játék,azt tagadhatatlan.Nincs barátom.


2010. aug. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

úrinő élvez és hallgat” :D Ez jó ezt még sose hallottam eddig:D


Szerintem beszéljétek meg mindenképpen ki mit gondol az esetről. Az lehet tesztelt téged a szerelmi történettel, hogy hogy reagálsz rá. Esélyes vagy nála sőt!


Remélem összejöttök.

2010. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak mese volt az a szerelmes a barátnődbe duma. CSak téged akart vele féltékennyé tenni szóval szerintem te kellesz neki pláne ha bement veled egy szobába kettesbe és smároltatok is:) hajrá, szerintem bezsélj vele erről hátha összejön a dolog.
2010. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást,de tuti szerelmes..látom,érzem rajta,és be is vallotta annak a lánynak:(
2010. aug. 20. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá nyíltan, hogy mért smárolt le téged és mond meg neki, hogy nyugodtan mondja el az igazságot, mert te nem fogsz kiakadni. Aztán lesz ami lesz. :) Sok sikert. 19/L
2010. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

marhára szerelmes lehet, ha közben mással smárol...

idiota fa$zkalap...

mér nincs manapság semmi jelentőssége egy csóknak? mindenki mindenkivel csak mer csak?... na menjetek már...

2010. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!