Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyük ismét tüzessé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyük ismét tüzessé a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, s kissé megszokottá vált a kapcsolatunk, eltűnt a romantika, a meglepetések, a tüzes szenvedély... Tanácsokat szeretnék kérni, hogyan "szítsuk fel újra a lángot". :)
2010. aug. 18. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Kis benzin és egy gyufa:)
2010. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lepd meg vmivel, pl egy vaci de úgy h adidgra csináltad meg a frizudat meg új parfüm vagy vmi feltűnő amit miatta csinsz :) és egy kis finom vacsi, vmi finm bor aztán ágyikó... bizt érted miregondolok és ott is próbáld meglepni, pl táncolj neki vagy új fehérnemű v vmi :)
2010. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vok megint

am meg elmehetnétek sétálni, moziba vagy vhova, találj ki vmi közös programot :)

2010. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglepi romantikus vacsi...utána egy meglepi szexi fehérnemű rajtad (persze ha nő vagy). Közös hétvége egy romantikus helyen. Romantikus séta egy tóparton, esetleg piknik. Szexshop (ízlésesebb dolgai), amik fel tudják dobni, tüzesebbé tudják változtatni az együttlétet.....
2010. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vacsi szerintem is jó ötlet. Én nemrég pl.: egy masszázsolajat vettem a páromnak, és vacsi után azzal masszíroztuk, kényeztettük egymást. Nagyon tetszett mindkettőnknek,jó móka:)Próbáljátok ki!Sok szerencsét!
2010. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. A három év is stimmel. Ismered a szexuális szokásait biztosan. Az én párom pl. megőrül attól, ha eltolom a kezét szex közben, hogy ne tudjon piszkálni. Épp mostanában vásároltam be, piros szalagos combfix, piros harisnyatartó, piros kivágott tanga, meg piros fűző, egy bilinccsel megspékelve. hallottam ilyet, hogy állítólag a pasik imádják azt képzelni szex közben hogy egy idegen nő fekszik rajtuk, és mivel a fantáziájuk nincs olyan élénk, mint a miénk, nőké, ezért sokat segít, ha a nő felvesz egy parókát. (Én mondjuk nem fogok)-de ezt hallottam. Rád bízom.
2010. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!