Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelentek még neki valamit is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentek még neki valamit is?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve együtt vagyok.Az utóbbi időben elég sokat veszekedünk.És én felhoztam neki telefonba hogy szerintem elérkezett a kapcsolat vége..és semmit nem mondott rá.Rákérdeztem hogy miért nem mond rá semmit?És erre azt válaszolta,hogy ő olyan,hogy egyből tudna rá valamit is válaszolni,majdcsak utána.Meg ilyeneket mondott,hogy nemtudja hogy utána kapálózna-e..azt majd az érzései eldöntik...hogy azokat nem ő irányítja...(HÁT KI A??? A SZOMSZÉÉD???

(Na most én úgy vagyok,ha nem kapálózna/kérne hogy kezdjük ujra/beszéljük meg a dolgokat akkor én azt úgy érezném,hogy tesz rá hogy szakítottam vele..úgy esne le nekem,hogy ez nem is érdekli őt.)Mondtam neki ezt..de ő akkor is azt mondta,hogy biztos hogy elsőre nem tudna mit válaszolni rá.


Na most szerintetek mit tegyek?

Jelenthetek neki még valamit,fontos vagyok neki?


Amúgy imádom,és nem akarom elveszíteni.


2010. aug. 18. 21:47
 1/5 Mr.Májköl ***** válasza:
Aztmondtad neki hogy vége, akkor mit kapálózzon?? Döntsd el mit akarsz és utána járjon a szád.
2010. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát netán lehetne még ebből szép kapcsolat..veszekedések nélkül...nemkell egyből veszekedni átlehet őket ugorni nem bele a közepébe.
2010. aug. 18. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj tőlle bocsánatot.
2010. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szereted és ö is szeret,akkor biztos meg tudjátok majd beszélni.Várj egy pár napot amig mindketten megnyugodtok,és akkor hivd fel.Az idö ugyis megmutatja.Sok szerencsét.
2010. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem kapálózna, nem feltétlen azt jelenti, hogy lesz@rja, hogy szakítasz-e. Csak minek harcolna? Én is imádom a pasim, de ha otthagyna, semmi értelmét nem látnám, hogy küzdjek, ha egyszer ez volt a döntése. Másrészt az érzelmek attól érzelmek, hogy nem szorulnak irányításra, sőt, nem is nagyon lehet befolyással lenni rájuk. Ha valaki tudja "irányítani az érzelmeit", az már nemcsak érzelem, mert tudatossággal keveredik. A pasid lehet, hogy azért sem akarja őket irányítani, mert ez egy olyan természetű dolog, aminek magától kell alakulnia, mert ha "külső" befolyást gyakorolna rá, akkor az esetleges tévedése miatt nem úgy alakulnánaka dolgok, ahogyan azoknak lennie kell.

Nem látok bele persze, de a leírásod alapján az a megérzésem, hogy a fentiek miatt mondta ezt. Vagy legalábbis vedd számításba ezt az opciót, és ne pánikolj összevissza.

2010. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!