Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érdeklem még mindig?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta ismerjük egymást és mostanában kezdtünk el jobban megismerkedni egymással 1 hónapja hogy találkozunk is. Na szóval 2x csókolóztunk buliba és találkozgattunk is közbe de akkor egy sima randi volt és nem jöttünk össze. Az utóbbi időben egy buliban vagyunk sokat és engem elég sokat lát más fiúkkal beszélgetni meg stb. és múltkor még csókolóztam is egy sráccal amit látott is és aztán megjegyezte olyan szemrehányás képpen hogy mi van a lovagommal és hogy azt hitte a barátom. DE nem a barátom. És mindezek ellenére még mindig akar találkozni velem és ír smst. Nem annak kéne lennie most hogy r*bancnak titulál és szóba sem áll velem mert úgymond leszartam ? akkor mért imponálok még mindig neki? És nem hiszem hogy leakarna fektetni hiszen nem úgy viselkedik.
2010. aug. 18. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
miért gondoltad h nem kellene h érdekeljed mivel h nem szakitott veled mert nem is jártatok[lehet h zavaros:)] szóval azt egy szval se mondta. ha te is szereted akk itt egy új kapcsolat:)
2010. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivel fordított esetben ha egy kiszemelt srácot látok más lánnyal smárolni és közbe én is smároltam a sráccal és talizgattam is volna vele nekem is szarul esett volna és biztos nem szóltam volna hozzá hiszen becsapva éreztem volna magam :)
2010. aug. 18. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elméleted butaság. Gyertek össze!
2010. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mért lenne butaság ? :D
2010. aug. 18. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem annak kéne lennie most hogy r*bancnak titulál és szóba sem áll velem mert úgymond leszartam ? "

Ennek az a magyarázata,h tipikus gyáva alak:)nincs mersze összejönni veled!

2010. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
velem is ez a helyzet. egyszerűen akar téged, fogadd el:)
2010. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!