Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Blablabla

Figyelt kérdés

Szal...

Van egy komoly kapcsolatom, több mint két éve, rengeteg a veszekedés, nem bízzunk egymásban, nem jó a kapcsolat. És most megy a barátom egyetemre amitől meg egyenesen idegrohamot kapok. Szerintem az lenne a legjobb ha szakítanánk, logikusan gondolkodva. De ő a mindenem, nagyon szeretem, szükségem van rá, nincs senkim rajta kívűl, és magányos lennék nélküle, ő rá van szükségem...stb... De viszont úgy érzem, h a kapcsolatunkon már nem lehet javítani. Mit csináljak? Szakítsak akkor? De hogyan ha nem igazán akarok, és hogy birjam ki. Kérlek segítsetek, teljesen elvagyok keseredve...


2010. aug. 18. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hát tudod érzem mit érzel. én is csináltam ezt joidejig... 5 évig, egészenpontosan. Ezeknek a kapcsolatoknak ígyis úgyis vége lesz. Gondold végig jozan ésszel, mennyit érdemes várni arra hoyg valami változzon? Valamennyit igen, de talán már neked is elég... NEm könnyű, szthiszem én tudom csak igazán, de hidd el hogy ha tovább vele maradsz sem javul a dolog, ezt bele kell kalkulálnod. Ha pedig így nem jo vele, akkor lépj ki.
2010. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vagy fél évig örlődtem de végül magmakacsoltam magam és szakítottam..könnyebben ment,mint hittem.az ember nagyon önző tud lenni,mi lesz velem egyedül?mi lesz velem nélküle?mi lesz velem szex nélkül? de aztán jön valaki aki elvarázsol,és bár most még hihetetlennek tűnhet,sokkal jobban fogsz szeretni,máshogy,tapasztaltabban,jobban kezeled a kapcsolatot,ezáltal az szuperen fog működni,megéri...: )

mellesleg meg ha elkerül egyetemre és belekerül a pezsgő életbe,ő fog szakítani egy idő után..

2010. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!