Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem sok ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
A barátommal nem telik el úgy egy nap sem, hogy ne lenne köztünk valami szexuális dolog, sőt többnyire naponta többször is. Én viszont nem szeretném, ha a kapcsolat csak szex alapú lenne. Szinte mást nem is csinálunk együtt, csak... Mindig elhatározom, hogy jó akkor ma nem... de aztán ez addig tart míg nem találkozunk. Ez gáz?
2010. aug. 18. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezitek mindketten akkor nem.
2010. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: Épp ezaz hogy Ő már nem élvezi. Soknak érzi.


Hát igen,ez nekem is sok lenne, beszélj vele hogy neked ez így nemjó,és hogy próbáljatok valamit kitalálni.Annyi mindent lehet csinálni a sexen kívűl,lehet h megérti :). Biztos ő is azt akarja h Neked jó legyen.;)

2010. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

kompromisszumot pedig a k betűnél keresd

na jó délutánt!

2010. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. Kommentelőnek igaza van.. :)
2010. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már így érzed, akkor nem jó, mert így csak ellaposodik a kapcsolat. Szerintem szervezz te programokat. Mondd a barátodnak, hogy milyen jó lenne ha elmennétek ide-oda. Főleg most nyáron annyi mindent lehet csinálni. A közös élmények teszik színessé a kapcsolatot, a szex önmagában nem elég.
2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!