Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? úgy érzem h nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? úgy érzem h nekem ez így nemjó ez a kapcsolat attól függetlenül h nagyon szeretem

Figyelt kérdés
A barátom egy csomószor csinálja azt velem hogy ha meglát egy jó csajt h azt mondja h huhh de megsunáznám és kb úgy nézi mint akinek nincs is csaja... nem tudom én ezt valahogy nem tudom tolerálni.. :S és mikor mondom neki h ez nem esik jól akkor azt mondja hogy de olyan jó szivatni egy kicsit... sztem ha vki szereti a másikat akk nem akarja így szivatni.. nektek mi a véleményetek? mit csinálnátok a helyembe?
2010. aug. 18. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
tégy amit jónak látsz
2010. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fordulj oda hozzá, mintha meg akarnád csókolni aztán jól vágd pofán és mond azt hogy ha mégegyszer ilyet csinál akkor 1hónap no szex... barátnőmnek bejött
2010. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én egyszer sem tennék ilyet, a barátnőmmel, mert szeretem.

úgy szoktam szívatni, hogy a telefonomban van ez a csajoknak fülyülős hang az a rövid, és azt szoktam bejátszani néha ha mondjuk egy pincérnő csinos, aztán meg úgy csinálok mintha SMS-em jött volna, a pincér csak meg rámnéz.

én is szívattam ezzel, de rosszul esett neki, és abbahagytam.

2010. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vok.

18 F

2010. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hányéves ez a srác? 14? :D akkor még megértem, hogy érzelmileg ennyire visszamaradott, ha már idősebb, akkor szerintem dobd ki, nagyon szánalmas.
2010. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem ezzel nincs baj, tudod, hogy úgysem "sunázza meg"... :) legalábbis tudod, ha bízol benne... sztem nincs vele baj, hogyha ezt csinálja, attól még szerethet. te is jegyezd meg előtte, hogyha látsz valami helyes pasit. ha ez a játék két oldalról működhet,akkor oké, ha őt zavarja ha te teszel megjegyzést egy másik pasira, de ennek ellenére őp nem hegyja abba a "de megsunáznám"-ozást, akkor sztem dobd, amúgy viszont nem kell emiatt megsértődnöd...
2010. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy nekem alacsony az ingerküszöböm, de ha már a pasim ilyen szavakat használna, hogy "megsunáznám", már attól ki lennék akadva. Főleg, hogy más nőkre mondogatja. Mégis mit gondol magáról? Hagyja abba, vagy keressen más nőt, akit megsunázhat, és ezt elviseli tőle. 24/N
2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a barátod egy kőkorszaki bunkó..

ha arra sem reagál hogy mondod és rosszul esik és beszólogat...

próbáld ki vele ugyanezt, vagy abba hagyja vagy mond hogy kész vége, hátha észhez kap.

2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!