Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a barátotokat hogyan szoktátok kiengesztelni mikor bedurcizik?

Figyelt kérdés

Telefonban és személyesen..

Segítesetek légyszi <3


2010. aug. 18. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok puszi, csók, ölelés, simgatás személyesen.

Telefonba.. hát.. bocsánatot kérek elmondom neki hogy mennyire szeretem, és hogy talizzunk most azonnal.

De ezek csak akkor, ha jogosan durcizik. Ha nem, hagyom a fenébe..

2010. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jogosan durcizik

Mások ti hogyan szoktátok?:$

2010. aug. 18. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

szexeltetek már?

2010. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem
2010. aug. 18. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
verd ki neki. a fa szát
2010. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ mi a durci óka...na meg hogy hogyan durcizik...
2010. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát.. a durci oka az hogy nagyon féltékeny és még arra is, hogy mikor az utcán megy a pasi akkor odanézek akkor már az is baj

és ugy h nem jön msn-re nem veszi fel a telót és most még találkozni se tudunk

2010. aug. 18. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
mondmeg neki hogy más nemis érdekel csak ő kell neked.. egyénként ha ijenféltékeny az nagyonrossz... sztem mondhatnád neki hogy változtasson. vagy ha nemakkor rossz vége lesz.. de ha igazán szeret akkor megteszi érted :)
2010. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az én pasim lenne ilyen féltékeny már nem lennék vele. Ha nem adtál okot a féltékenykedésre, akkor miért akarod nyalni a seggét? Simán belemész a kis játékába, és mivel látja hogy sikerült hatni rád (hisz még te akarsz neki pitizni), sosem fog megváltozni. Nem tudom, ez szerintem nagyon gyerekes viselkedés. Ráadásul iszonyat kiábrándító lenne nekem egy ilyen pasi, aki állandóan hisztizik. Te tudod. Én kb. szarnék a fejére, és vagy észreveszi magát, vagy ha nem akkor mehet a fenébe.
2010. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!