Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
szóval..arra vagyok kíváncsi hogy mit tehetnék annak érdekében hogy ne legyek unalmas a barátom szemében. tehát..miről dumáljak vele? mit csináljunk mikor együtt vagyunk? hova menjünk? ... stb. előre is köszi az értelmes válaszokat :) 14/L
2010. aug. 18. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha elmehetsz hozzá,vagy ő hozzád, és ha nincs otthon közönség, akkor pettingelhettek, v. filmnézés... ahogy gondoljátok, ha jó meleg van, és van strand akkor oda is kinézhettek...
2010. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

húúú ez a kérdés nagyon jó engem is érdekelne főleg az a része h miről lehetne beszélni?

bocsíí h nem tudok válaszolni, csak érdekel engem is ez a téma (:

2010. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy ember nem képes unalmas lenni.

Ez legalább kettőn múlik, ezért ne aggaszd magad miatta.

Az idő ezt is meg fogja oldani. Ahhoz kell az idő, hogy kialakuljon néhány olyan dolog, amit minketten szivesen csináltok. Aztán arról már beszélgetni is lehet majd.


Addig marad az időjárás meg hasonlók

2010. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hova menjünk?"

Kérdezd meg, hogy eljönne- e veled kocsmába, meccset nézni. Lepd meg egy jeggyel a kedvenc focicsapatának a hétvégi meccsére, kísérd is el.

"miről dumáljak vele?"

Nézzétek/olvassátok közösen végig a férfimagazinokat és beszéljetek az ott látottakról, olvasottakról.

Beszélgessetek a technikai sportokról, a futballról, a nőkről.

"mit csináljunk mikor együtt vagyunk?"

ps-ezzetek, Call of duty, Medal of honor.

2010. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne higgy az utolsónak, soha ne menj olyan helyre, ahol nem érzed jól magad, csak azért hogy a fiúd kedvében járj.
2010. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45"


Pont ezért tartasz 49%-nál! Nem az a lényeg ő hogyan érzi magát, nem akar unalmas lenni a barátja szemében.

2010. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ne érdekel hány százaléknál tartok, és fiú vagyok.

Én nagyon rosszul érezném magam, ha azt látnám, hogy a párom unatkozik mellettem egy focimeccsen.

Azonnal otthagynám. (a meccset, nem a páromat)


Cserébe én sem mennék sehová csak az ő kedvéért.

Lehet olyan helyet találni, ami mindkettőnket érdekel.

Ha meg nem, akkor lehet csak sétálgatni is. Az a legjobb.

2010. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk, igen, szerintem is a séta a legjobb.

:)

2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. sokat segítettetek. :)
2010. aug. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!