Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán békülni akarna az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán békülni akarna az exem?

Figyelt kérdés
tegnap beszéltem a volt barátommal msn-en,már május óta nem beszélünk.egy évvel ezelőtt voltunk együtt 3hónapot.feljött témának,h megcsaltuk e a másik.és mondta,h nagyon szeretett,ha nem igy lett volna akk se perc alatt elszakad tőlem.ésmikor kérdeztem,h mikor tudott elszakadni tőlem,azt mondta,h majd egyszer leülünk és megbeszéljünk.amikor találkozunk az utcán,nagyon megbámul meg zavarja ha lát.akarhat még vmit?
2010. aug. 18. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán.
2010. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak kóbor numerára vágyik a jól megszokott testtel.Nem véletlenül szakítottatok annak idején.Előre nézz,ne visszafelé.
2010. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a testedet akarja

de érzelmei már kihűltek

2010. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WTF? válasza:
szerintem csak meg akar hágni:P
2010. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a helyzetben voltam az exemmel

és jól mondják az előttem szólok, csak szexre vágyott...kis nosztalgia és annyi...

mondjuk mi másfél évig voltunk együtt és valódi nagy szerelem volt...de elmúlt...csak jó volt visszahozni egy kis darabkát belőle arra az estére és ennyi

szóval sztem ne túl sokat várj

19/L

2010. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!