Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? SOS (. )

Figyelt kérdés
Van 2 srác akiknek tetszem és nekem is tetszik mind a kettő...de kit válasszak?Az egyikkel sokat hülyéskedünk kicsit gyerekes de nagyon birom a másik viszont inkább a szex témáról szokott beszélni kicsit hmm....perverz...de mégis őt is nagyon kedvelem....nem tudom mit tegyek a 2 srác utálja egymást tehát ha az egyikkel járnék a másikkal nem tudnék beszélni....Help
2010. aug. 17. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
keres egy harmadikat amelyik mind2-vel joba van:D
2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

-hallgass a szívedre.

-vagy dobj fel egy érmét.

-vagy írd fel a két fiú nevét egy lapra, tedd őket 1 méter távolságra egymástól, középre tegyél egy üveget és pörgess.

-vagy találomra szólíts le valakit az utcán és kérdezd meg róla

2010. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Döntsd el, melyik fontosabb Neked: a szex, vagy a hülyülés?
2010. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Válaszd azt amelyikkel jól el tudsz beszélgetni/hülyülni.

2010. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelez a RIBI radarom...:D
2010. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És nem lehet még várni, amíg mindkettőt jobban megismered? És az alapján dönteni?

Én mondjuk a hülyülőset választanám, az mélyebb lehet, mint aki már most, hogy még nem is jártok, a szexről magyaráz.

2010. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az elsővel, ha jól érzed vele magad
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legjobb ha engem választasz.
2010. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a hülyülőset válsztanám
2010. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, szinte ugyanebben a felállásban. Annyi különbséggel, hogy amelyikkel jókat lehetett marhulni, azzal lehetett komolyan és jó sokat beszélgetni is, míg a másik, mint utóbb kiderült, csak gyűjtötte a csajokat. S persze kit választottam elsőre? Naná, hogy az utóbbit :)Aztán tartott másfél hónapot, mire szakitottunk. Bántam is a döntésem, mivel az első pasi az idő alatt nagyon is került, ami persze érthető. De beszéltünk még néha és egy buliba összejöttünk, azóta már másfél éve vagyunk együtt :)

Szóval az egész lényege, ahogyan azt ő is mondta, abban a pillanatban, hogy én a másikat választottam, lemondott rólam, és valószínűleg nem is próbálkozott volna többet, ha akkor nem én kezdeményezek. De szerencsére megtettem, ez nagyon tetszett neki, és azóta is boldogok vagyunk.

Te is hallgass a szívedre, s ha netalán rosszul döntenél, ne szégyelj beszélni a másikkal, ha látod, hogy nincs már barátnője, de ne várd, hogy újból ő keressen :P

2010. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!