Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátomra hajt még mindig a "volt" barátnője?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a barátommal de annyira zavaró,hogy látom a másik lány még érdeklődik iránta,hiába mondja a barátom,hogy nem érdekli őt a csaj, mert nem volt meg köztük az a bizonyos szikra amit nálam kis idő után érzett..attól félek,hogy sikerül elhódítania..tudom,hogyha sikerülne neki akkor ezzel a barátomról is kiderülne,hogy milyen is lehet mármint,hogy ennyire könnyen ellehet őt csábítani..de kezdek kötődni hozzá ..
2010. aug. 17. 15:36
 1/7 199303 ***** válasza:
100%
nálam is ugyan ez a baj:S csak nálam olyan különbségel h távkapcsba élünk és a csaj sokal közelb van hozá mint én és nem tudom mi történik köztük:S 17/L
2010. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán érkeztél.Az előző előadás diszleteit még nem hordták le a színpadról.És most kénytelen vagy ezek között játszani.Amit megtehetsz,hogy a lehető legjobban játszod el a szerepedet.Te vagy az új primadonna,ne okozz csalódást.Ha minden jól megy,akkor a rendező meg lesz veled elégedve,és nem gondol arra hogy visszahívja a régit.De ha nem vagy elég tehetséges,akkor kereshetsz új színházat.
2010. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Mikor szakítottak? Mindenképp kötődnek még, ha az egyik fél részéről ez látványos is. Valszeg a barátod csak szeretné elfelejteni már őt, de még nem tökéletesen sikerült. Férfiaknál ez nem meglepő, hiszen máshogy kezelik az érzelmeiket. A lány nem fogja elfojtani. A srác pedig nem akar vele foglalkozni, és azt hiszi, ezzel a probléma meg is szűnt. A szakításnak (gyász) időt kell adni.

Ha már Téged szeret és akar, akkor a csaj majd lekopik egyszer - azaz elválnak végleg, érzelmileg.

És hogy a barátod rendes fickó -e, az is idővel ki fog derülni, és ha mégsem, tapasztalatnak mindenképp jó lesz.

Ha az exét még vetélytársnak tekinted, érdemes az önbizalmad tájékán is körülnézni.

2010. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a barátom részéről,hogy nem szerette a csajt..csak ő ragaszkodott hozzá annyira ..azt mondta nem is találkoztak már a végén meg nem volt semmi köztük..végülis úgy szakítottak,hogy én aképbe kerültem a srác keresett engem nem is tudtam,hogy van barátnője akit ő nem annak nevezett ..elkezdtünk találkozgatni aztán a csaj meglátott minket elhordott mindennek amit meg is értek de úgy gondolom egyértelműen nem adott jeleket a barátom főleg ha ő hívott h találkozzunk azt kockáztatva ,hogy megláthat minket bárki..
2010. aug. 17. 16:09
 5/7 anonim válasza:
100%

Huh....nekem az az érzésem (ne haragudj meg érte, mert közel sem biztos, hogy így van), hogy a srác vetít. Olyat nem tudok elképzelni, hogy benne volt egy egyoldalú kapcsolatban. Minek? Ha sose szerette a csajt, minek volt vele? Ha meg nem is igazán volt vele, akkor a csaj miért csinál úgy, mintha köze lenne hozzá?

A csaj viselkedéséből ítélve, nyilván féltékeny Rád, hiszen érzi, hogy Téged már jobban szeret a fiú.

A következő időkben ki fog derülni, hogy milyen erős a kapcsolatotok, mert ha nagyon, akkor nem fog tudni befurakodni egy 3., sem régi, sem új.

Felfoghatod ezt próbatételnek is, hogy mit vagytok képesek kiállni együtt.

2010. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,talán ebben rejlik a legtöbb igazság ami erre a kapcsolatra illik..Köszönöm az első 3 válaszolónak is ,hogy segítettetek!
2010. aug. 17. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
lekéne tudnia építeni a kis buxát ha leakarná..
2010. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!