Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Szóval...van egy srác, akivel hónapokon keresztül együtt voltunk(de nem jártunk, csak, mint barát).Egy idő után többet kezdtem érezni barátságnál és úgy vettem észre, hogy ő is.De volt egy buli, ahol rányomult egy csaj, akivel ráadásul ki nem állhatjuk egymást.Ezután kb 4 hónapig jártak, addig nem is nagyon beszéltünk.Most szakítottak és újra engem keres.Fogalmam sincs, hogy most akkor mi van, nem értem, kérlek titeket, segítsetek...
2010. aug. 17. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinű h azért járt azzal a lánnyal hamarabb mert nem kezdeményeztél...ő pedig biztos ezt várta aztán megunta és keresett mást...aztán most h szakított a lánnyal úgy gondolja h most kaptál elég időt h eldöntsd akarsz-e tőle vmit vagy sem...ezt már neked kell eldönteni^^
2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
húú köszönöm szépen, erre nem is gondoltam:)
2010. aug. 17. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit csajszi^__________^
2010. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!