Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ha a barátnömmel nemrég jöttünk össze,és szeretném neki elmondani h szeretem de nem tudom hogyan h nehogy megijedjen vagy ilyesmi.és még annyi h én hogy tudhatom meg h ö mit érez konkrétan?

légyszi csak normális válaszokat!!

én 19/F ö 21/L


2010. aug. 16. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy bevalld, az isten áldjon meg. Amint elmondod neki, bas.zhatod.
2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogd meg a kezet ,nezz a szemebe es mondd neki h:szeretlek.


Vagy:vegyel neki egy szal voros rozsat,es mondd ugy neki el h:szeretlek.



:):)

2010. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd ird le h,mi tortent ha alkalmazod a segitsegem.:) 2. vagyok.
2010. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

amint sikerül irok:)csak annyi a baj h öis sokat dolgozik meg énis:S

2010. aug. 16. 22:38
 5/6 A kérdező kommentje:

mondjuk még annyi h nem szeretném hogyha megijedne ettöl vagy ilyesmi.mert elég rövid idő alatt beleszerettem és ez nálam nagyon ritka..töle hogy tudom kihuzni h mit érez irántam??

2.-nak szól:)

2010. aug. 16. 22:41
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg varj egy kicsit. Elobb figyeld meg h o hogyan viszonyul hozzad. Probal e alkalmaszkodni a talalkozas idejehez? Mennyire orul neked ha lat? Figyelmes e, ha pl mondasz valamit s utanna egy kis idore ujra annal a temanal jukatsz ki, van fogalma arrol mirol beszelsz? Szeretkezes kozben is elmondhatod neki v telefon beszelgetes vegen mikor koszonsz el, ha nem vagy eleg bator h a szemebe mond es ha majd a valasza az h o is szeret mar te is batrabb leszel es majd talalkozasotokkor is elmondhatod neki. Giga
2010. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!