Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? :' (

Figyelt kérdés
szerdán lennénk 1 évesek, de szakítottunk, mert berágtam rá. Sokszor hazudott nekem és csúnya dolgokat csinált. De most elkezdtünk beszélgetni, mint 2 barát. Még mindig nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni, most is sírok. Ő is nagyon ki van, mert még mindig imád, és azt mondta h rájött hogy milyen fontos vagyok neki, meg h bármit megtenne értem. Megőrülök. Segítsetek!!!!!
2010. aug. 16. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
L/15
2010. aug. 16. 22:13
 2/12 anonim ***** válasza:
ha leharapod tőből a farkát, nem csal meg!
2010. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

dancsi bácsi, nem vagy vicces, 22:15 HoGy Az IsTeNbE Jön Ez IdE??????

kérlek, komoly válaszokat adjatok!!!

2010. aug. 16. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
a második válaszoló spamol mint állat, ha nem vennéd észre :D Amúgy miért nem adsz neki egy esélyt? Mit veszíthetsz? Nem a felejtés a legjobb megoldás sztem, scak h normális választ is adjak.
2010. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jó kérdés. ha megnyugtat én 3 és negyed év után szakítottam, mert már nem ment együtt. most döbbentem rá, hogy nincs többé.

igyál, legyél a legjobb barátnőddel, egyetek csokifagyit, filmezzetek, végső esetben pasizzatok.

2010. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy Te mit szeretnél. Én úgy vettem észre, hogy inkább azon agyalsz, mi lenne ha megpróbálnátok még egyszer. Ha elakarod felejteni ne tartsd vele a kapcsolatot. Ha bizalmat szavazol neki, akkor adj esélyt a kapcsolatnak. Bár, ahogy írtad hazudozott, meg csúnya dolgokat művelt...tartja a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna (kivételek persze akadnak).
2010. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Elég ismerős helyzet:)

A volt barátommal én is azért szakítottam mert sokszor csúnya dolgokat csinált.De nagyon szerettem, és kitaláltuk hogy maradjunk barátok. Egy ideig úgy tűnt hogy működik, de közben állandóan utána vágytam, aztán kibékültünk újra kezdtük... egy ideig működött... aztán újra előjöttek a hibái. Bár nagyon fájt de akkor végleg szakítottam vele. ez már 1 éve történt ő volt az első szerelmem, sokszor még ma is eszembe jut.

Ha tényleg szereted még és ő is téged próbáljátok megbeszélni, de ez a "barát" dolog nagy butaság szerintem, mert nem tud működni, csak mindketten szenvedtek

2010. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nehéz lenne nem tartani vele a kapcsolatot, mert nap mint nap látom (egy suliba járunk, sőt a termeink 1mással szemben vannak. Nem tudom belevágjak-e megint, mert ezt már sokszor eljátszottunk :S
2010. aug. 16. 22:36
 9/12 anonim válasza:

ha sokszor eljátszottátok és nem működött,akkor szerintem egyértelmű, hogy mit kéne tenned.

Nem egyszerű, de hidd el vannak még kedves pasik. Főleg ilyen fiatalon nem kell ragaszkodni egy olyan fiúhoz, aki sokszor ígért fűt-fát, aztán meg...

2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálok így tenni... köszönöm a válaszokat
2010. aug. 16. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!