Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlen vagyok. Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlen vagyok. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 4 hónapja, 1 hónapja bevalotta,hogy szerelmes belém, és tudom, hogy borzasztóan szeret,azt is kijelentette,hogy nélkülem nem lenne értelme az életének, bár ezaz egész csak egy 'szex kapcsolatnak' indult. Én nem vagyok szerelmes,de mint ember nagyon szeretem. Egy rossz szót nem tudnék mondani a férfira,minden nőnek ilyet kívánok mint Ő. De nem érzem magam nőnek mellette, kicsit 'papucs',ha élhetek ezzel a csúnya szóval, ez azóta van,hogy kimondta,hogy 'szeretlek',azelőtt nagyon vonzott, ezt elmondtam neki is, de nem érzem a 'változást'. De lehet bennem van a hiba. Van egy másik férfi, aki kb. 1éve udvarol,kisebb-nagyobb megszakításokkal, bár soha semmi, még egy csók se volt köztünk. Most találkoztam vele pár napja, és azóta csak rá tudok gondolni, ami miatt elég lelkiismeret furdalásom van, a barátom miatt. Csak egy pár tanácsot, vagy lelkesítő szót kérek tőletek. Köszönöm!
2010. aug. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet! Ha nem érzed egy kapcsolatban "azt", tudod mit, amit nem lehet igazán leírni, akkor nincs igazán értelme. Főleg, h a másik fél érzi, te pedig kellemetlenül érzed magad így. Sztem beszéld meg vele, h neked így nem jó, de a másik pasiról ne szólj neki!
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten rosszul esik ezt olvasni:) Mert a legutolsó kapcsolatom egy az egyben ilyen volt, ha még tartana, azt hinném, te vagy a barátnőm:)

Az én kapcsolatomban én voltam a papucs, és amikor kimondtam, hogy szeretem, onnantól kezdve szerintem ugyanaz volt vele, mint veled.

Én azt tanácsolom (és ezt úgy mondom, hogy nekem mi lett volna a jó, amit ő cselekedett volna, remélem érted:) ), hogy ne hülyítsd, mond meg neki, hogy nem vagy belé szerelmes, és neked ez nem megy sajnos. Mint embert, mint barátot szereted, de rövid életű lesz ez és sok fájdalmat fogsz neki okozni, ha folytatjátok. A másik pasit inkább ne mond el neki, azzal csak belerúgsz még egyet.

Jó, hogy ezt így leírtad, most már tudom, mit érzett az én barátnőm:( Nagyon rossz volt, de az még rosszabb, hogy húzta még egy csomó ideig és hitegetett (nyilván magát is, hogy hátha szerelmes lesz belém). De erre nem volt esély, mint ahogy nálad sincs. Ne hülyítsd sokáig (mert ezt gyakorlatilag minden férfi hülyítésnek veszi, főleg utólag).

2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike! igazából tudja, hogy nem vagyok belé szerelmes, a másik férfit pedig eszemágába nem volt vele közölnöm. ez lehet hülyén fog hangzani, de néha úgy érzem nagyon rossz nélküle, sé rettentően hiányzik, de sokszor van, hogy meg lennél nélküle is. Azért örülök annak is, hogy másnak is tudok "segíteni" a kérdésemmel :)
2010. aug. 16. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltépted a sebeket, most tök szarul vagyok emiatt:(:(

Na jó, csak vicceltem, de basszus, még amit most írtál, az is igaz rá:) Nem gondoltam volna, hogy van még rajtam kivül valaki más is, aki majd emiatt szenvedni fog...

2010. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát de sajnos van....tényleg elég kellemetlen. :(
2010. aug. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!